Giroud: Jestem bardzo dumny

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  30.05.2019 10:03

Olivier Giroud  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Olivier Giroud został jednym z bohaterów finału Ligi Europy. Napastnik strzelił gola, miał asystę oraz wywalczył rzut karny, a jego Chelsea pokonała Arsenal 4:1.

- Pierwsza połowa była interesująca, choć zabrakło goli. To był dobry finał, a my byliśmy lepsi, w drugiej połowie bardziej efektywni - powiedział Giroud, cytowany przez UEFA.com.

- Jestem bardzo dumny. Ten zespół zasłużył na wygranie czegoś - podkreślił reprezentant Francji.

- To było dla mnie coś wyjątkowego. To moje drugie trofeum w przeciągu dwóch lat - nie krył radości był zawodnik Kanonierów.

Komentarze | 7 komentarzy

piresfan | 30.05.2019 11:03

Ostatni zawodnik Arsenalu, który był dla mnie ikoną drużyny. Gratulacje, chociaż żal, że nie w czerwonej koszulce.

Drukarnia | 30.05.2019 12:10

Sprzedawczyk jest dumny że się sprzedał za ruskie pieniądze. Gratulacje :)

malin1976 | 30.05.2019 12:21

Żyru to prawdziwy łowca trofeów . Aleś ty mi tym golem z główki chłopie zaimponował :)

malin1976 | 30.05.2019 12:23

No i ma chłop rację nazywając rzecz po imieniu . wygrali to coś czyli puchar z gatunku curakao tylko że wersję na Europę hehe

Mlecz19 | 30.05.2019 12:56

Pewnie tłumaczenie było wyrwane z kontekstu i zle sformułowano to zdanie, giroud jest przedziwny ale chyba rozegrał mecz życia wczoraj, asysta i gol stadiony świata , puchar z cyklu curakao jakby wygrała barca Real lub Liverpool to byście piali jak małpy w dżungli , Chelsea jak na mega kryzys w porównaniu ze wcześniejszymi latami wykręciła wielki wynik i w lidze i Europie ! Zawsze był to klub z jakością, od lat, nawet przed abramoviczem byli się wstanie łapać na 4 ligi, gdzie city goniło ogony, spurs był w okolicach środka

piresfan | 30.05.2019 15:34

Drukarnia - co za dziecinny komentarz. Kontrakt z klubem to nie dozgonny ślub. Giroud chciał zostać, ale trener nie widział dla niego miejsca w pierwszym składzie. Odszedł, żeby grać, bo taki ma zawód. Nigdy nie okazał AFC braku szacunku, tak jak Adebayor, RvP, Nasri czy Ashley Cole.

Anallover | 30.05.2019 18:22

Curakao to puchar anglii, puchar ligii i tarcza wspólnoty. Zbiorczo puchar myszki miki.