REKLAMA
REKLAMA

Pirlo o Juventusie, Isco i Pochettino

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Football Italia  |  13.05.2019 15:00
Pirlo o Juventusie, Isco i Pochettino

Andrea Pirlo  |  fot. Getty Images

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Andrea Pirlo, w przeszłości piłkarz takich klubów jak Juventus czy AC Milan, rozmawiał ostatnio ze stacją Sky Sport Italia. Były włoski zawodnik poruszył m.in. temat zmian na ławce trenerskiej Starej Damy.

- Pochettino? Tak, to trener który nadawałby się do Juventusu. On ma tożsamość Starej Damy - zaczął Pirlo.

- Jest nowoczesnym szkoleniowcem, ale zarazem ma już duże doświadczenie w Anglii i Hiszpanii. Myślę, że udźwignąłby opiekę nad takim klubem jak Juventus. To osoba, która pasuje do współczesnego futbolu - dodał.

- Myślę, że w Turynie przydałby się także Isco. Juventus od wielu lat jest na innym poziomie niż inne kluby w Serie A, ale do pełni szczęścia brakuje im triumfu w Europie. Sądzę, że sprowadzenie Hiszpana mogłoby przybliżyć ich do tego celu - kontynuował były zawodnik Starej Damy.

- Juve kupiło Cristiano Ronaldo, ale teraz musi dołożyć do tego zawodników, którzy mu pomogą. Wtedy zespół będzie kompletny. Isco wydaje się być doskonały do tego - podsumował.

Andrea Pirlo reprezentował barwy Starej Damy w latach 2011-2015. Ostatnio media donosiły, że wróci do Turynu, aby zostać trenerem drużyny młodzieżowej.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy