REKLAMA
REKLAMA

Bakayoko kolejny raz zaszedł za skórę Gattuso

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  07.05.2019 07:47
Bakayoko kolejny raz zaszedł za skórę Gattuso

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Ciekawe zdarzenie miało miejsce w trakcie meczu AC Milanu z Bologną FC, gdy trener Rossonerich poprosił Tiemoue Bakayoko, aby ten przygotował się do zmiany, bo chce go wprowadzić na boisko. Francuski zawodnik mający iworyjskie pochodzenie odmówił, co sprawiło, że o tego typu zachowaniu mówi się dzisiaj praktycznie w całych Włoszech.

Bakayoko już kilka dni wcześniej dał się we znaki Gennaro Gattuso, gdy spóźnił się na trening. Zawodnik co prawda tłumaczył, że miał kłopoty z samochodem, ale nie przeszkodziło to w tym, aby piłkarz został ukarany karą finansową.

Następstwem tego, co napisane wyżej, zawodnik zaczął poniedziałkowy bój na ławce rezerwowych. Niestety dla Milanu kontuzji doznał Lucas Biglia, co zmusiło trenera Czerwono-czarnych do wprowadzenia zmiany. Gattuso natychmiast podjął decyzję, że chce wprowadzić na plac gry Bakayoko, na co zawodnik zareagował w dziwny sposób, nie okazując żadnego szacunku trenerowi.

- Kiedy nie chcesz mnie, gdy spóźniam się półtorej godziny na trening, nie zasługujesz na mnie, gdy jestem punktualny - miał powiedzieć według włoskich mediów Bakayoko do Gattuso.

Wszystko wskazuje zatem na to, że dni 24-latka w klubie z Lombardii są już policzone, biorąc pod uwagę fakt, że Bakayoko do Milanu jest wypożyczony z Chelsea FC. Przypomnijmy, że przedstawiciel Serie A, aby pozyskać zawodnika na zasadzie transferu definitywnego, musiałby wyłożyć 35 milionów euro.OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 8 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

NewMaldini | 07.05.2019 08:38

Od zera do bohatera, i znów do zera - w roli głównej Mr. Bakayoko.

Zacznij sezon grając fatalnie. Ciężko pracuj, prezentuj się świetnie. Nawet zaczyna się o tobie mówić jako o najlepszym graczu na swojej pozycji w lidze. Na 4 kolejki przed finiszem sezonu strać zaufanie klubu i trenera, i zniszcz całą swoją ciężką pracę. Brawo.

Odet | 07.05.2019 08:48

Zawodnicy dziś powariowali, zero szacunku do klubu, zero szacunku do trenera. Popis chamstwa.
Ja rozumiem, że "Francuz" wie, że nie będzie już grać w Milanie, ale takie zachowanie ???
Masakra.
Pozdr.
ps. najlepsza reakcja Cutrone na filmiku.

lyndonmilan | 07.05.2019 10:10

Myślę, że miało to miejsce między 23. a 26. minutą spotkania. Trener w niespodziewany dla mnie sposób wypowiedział się w moim kierunku, a ja tylko powtarzałem jego słowa, nic więcej - czytamy dalej w oświadczen

lyndonmilan | 07.05.2019 10:11

Onet twierdzi że kazał Gatusso spie...
Onet to sobie może

MarseilleFan | 07.05.2019 10:28

Onet tylko przekazał informacje włoskich dzienników jak i reszta polskich mediów. Może zacznij w końcu uważnie czytać bo zaraz sie okaże ze to polskie media są winne a Bakayoko jest w całej tej sytuacji pokrzywdzony

xxBANGxx | 07.05.2019 13:41

Wychodzi na to, że Bakayoko to zwykły kretyn. Żenada.

Luczywo | 07.05.2019 18:11

Odet, a Ty w ogole jestes Polakiem czy "Polakiem"? :D

Benek81 | 07.05.2019 19:43

Zagadka:
Ile kosztuje zatankowanie auta, którym jeździ Bakayoko?
- 90 tys. euro :-D
Czym on jeździ??? ;-)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy