Brescia wraca do Serie A, gol Dawidowicza

dodał: sobmar  |  źródło: SerieA.pl  |  01.05.2019 20:36

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Brescia wygrała w środę z Ascoli 1:0 i wobec remisu Palermo 2:2 ze Spezią, zapewniła sobie przynajmniej drugie miejsce w Serie B. Tym samym Rondinelle wracają do Serie A po ośmiu latach przerwy. Szansę na wywalczenie awansu zmarnowało za to Lecce, przegrywając 1:2 z ostatnią do tej pory Padovą 1:2.

Palermo, w barwach którego 90 minut zagrali Przemysław Szymiński i Radosława Murawski (żółta kartka) zachowało trzecią pozycję w tabeli i ma obecnie trzy punkty przewagi nad czwartym Benevento, które uległo Crotone 0:1.

Wpadke zanotowali też Hellas Werona, którym nie pomógł gol Pawła Dawidowicza. Gialloblu przegrali na swoim stadionie 2:3 z walczącym o utrzymanie Livorno (Tomasz Kupisz na ławce rezerwowych). Dla gości było to dopiero drugie wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.