Serie B: Remisy "polskich" drużyn

dodał: sobmar  |  źródło: SerieA.pl  |  27.04.2019 22:17

Radosław Murawski  |  fot. ASInfo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Remisami zakończyły się spotkania 35. kolejki Serie B, w których grali polscy zawodnicy. W bezpośrednio pojedynku Livorno (18 minut Tomasza Kupisza) podzieliło się punktami z Palermo (90 minut Radosława Murawskiego, 11 minut Przemysława Szymińskiego), a Hellas Werona Pawła Dawidowicza (90 minut gry) zremisowało 1:1 z Pescarą.

Wyniki te oraz zwycięstwo Benevento nad Cosenzą sprawiły, że Hellas definitywnie stracili szansę na bezpośredni awans, a Palermo znacznie skomplikowało swoją sytuację, chociaż pozostało na trzeciej pozycji w lidze.

Bardzo ważne trzy punkty w Salerno zdobyło ostatnie do tej pory Carpi, które wygrało 5:2 i wyprzedziło Padovę, zachowując cień szanse nawet na uniknięcie baraży. Cenne trzy oczka na wyjeździe zdobyło także Crotone, pewnie ogrywając Venezię 4:1.