REKLAMA
REKLAMA

Media: Conte kandydatem do pracy w Romie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Calciomercato  |  26.04.2019 17:47
Media: Conte kandydatem do pracy w Romie

Antonio Conte  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Według doniesień CalcioMercato.com w nowym sezonie AS Romę może poprowadzić Antonio Conte. Klub ze stolicy Włoch podobno jest do tego stopnia zdeterminowany, aby pozyskać byłego selekcjonera reprezentacji Włoch, że jest w stanie spełnić wymagania finansowe doświadczonego trenera.

Przypomnijmy, że Conte przed startem sezonu 2018/2019 rozstał się z Chelsea FC, będąc zastąpiony przez Maurizio Sarriego. Chociaż minęło już trochę czasu od tamtej pory, to Włoch wciąż nie podjął się pracy w innym miejscu.

Niewykluczone jednak, że Conte wkrótce wróci do pracy. Jeśli wierzyć doniesieniom popularnego włoskiego portalu piłkarskiego, to sternik Wilków w osobie Jamesa Pallotty jest gotowy zaoferować byłemu menedżerowi The Blues zarobki na poziomie 9,5 miliona euro rocznie. Conte zarabiałby zatem w Romie nico mniej, niż to miało miejsce w Chelsea, czy w Juventusie FC.

Warto odnotować, że zwolennikami tego, aby 49-latek urodzony w Lecce objął stery nad stołeczną ekipą są między innymi Francesco Totti, czy Daniele De Rossi. W powszechnej opinii także obecni piłkarzy Romy chcieliby, aby Conte został trener drużyny.

Włoskie media donoszą, że znany włoski trener podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Ninja95Inter | 26.04.2019 19:25

No i niech tam sobie idzie :)

Tiberinus | 26.04.2019 23:42

Biorę go, o ile  Inter, Milan czy Lazio nie będą mieć Sarriego.
Dla mnie:
1. Sarri
2. Gasperini
3. Conte
4. Inzaghi
Ten ostatni to Lacjuch, więc mamy do wyboru dwóch, zakładając że Chelsea nie pozbędzie się Sarriego, a jeśli Atalanta będzie w LM to już w ogóle mizerny wybór

adini | 27.04.2019 09:28

Byłoby fajnie, ale nie sądzę, że Content przyjdzie do tego bajzlu, gdzie co sezon sprzedaje się po kilku najlepszych graczy.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy