REKLAMA
REKLAMA

Media: Milan planuje letnie transfery

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Corriere dello Sport  |  27.03.2019 10:48
Media: Milan planuje letnie transfery

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W związku z tym, że coraz bardziej prawdopodobne wydaje się, że AC Milan w kolejnym sezonie wróci do Ligi Mistrzów, to sternicy Rossonerich już myślą o ewentualnych wzmocnieniach składu. Corriere dello Sport podaje, że na celowniku klubu z Lombardii znajdują się Yannick Carrasco i Serge Gnabry.

Belgijski piłkarz nie ukrywa, że marzy mu się powrót do Europy z Azji, gdzie na co dzień gra w lidze chińskiej. Tymczasem 23-letni Niemiec, to zawodnik, z którego nie do końca zadowoleni są działacze Bayernu Monachium.

Niewykluczone zatem, że Carrasco i Gnabry wzmocnią Milan latem. O ile sytuacja tego pierwszego wydaje się klarowna, bo Belg chce opuścić Chiny, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika, to nieco inaczej wygląda sytuacja z udziałem piłkarza mistrzów Niemiec.

Gnabry, który ostatnio zdobył bramkę w spotkaniu reprezentacji Niemiec z Holandią, jest wyceniony przez klub z Bawarii na 50 milionów euro, co jest sumą nie do przyjęcia dla przedstawicieli Serie A. Corriere dello Sport sugeruje jednak, że im bliżej będzie otwarcia okno transferowego, to cena za zawodnika pójdzie w dół.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

subiektywny | 27.03.2019 14:14

Jak wygląda sytuacja Milanu na rynku? Czy w związku z rokiem poprzednim nie mają restrykcji - ograniczeń?

lyndonmilan | 27.03.2019 14:35

Nie
Ale muszą zbalansować bilans do 2021 cis takiego slyszalem, ale Milan odwolal sie do TAS I czekają na decyzje a w między czasie próbują dogadać się z UEFA.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy