SPAL lepsze od Romy! Grał Cionek

dodał: Kejar  |  źródło: SerieA.pl  |  16.03.2019 19:53

Thiago Cionek  |  fot. Grzegorz Wajda

Piłkarze wracają na boiska!
Gracze SPAL wygrali u siebie z Romą 2:1. Thiago Cionek rozegrał dla gospodarzy całe spotkanie i zanotował asystę przy golu na 1:0.

Co działo się w tym spotkaniu? Gospodarze niespodziewanie wyszli na prowadzenie w 22. minucie. Wtedy to Cionek dośrodkował w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył Fares i pięknym uderzeniem pokonał golkipera rywali.

W 25. minucie dobrej sytuacji nie wykorzystał Kurtić. Kilkadziesiąt sekund potem precyzji zabrakło także Kluivertowi.

W 34. minucie na uderzenie zdecydował się Dzeko - na posterunku był jednak bramkarz gospodarzy.

Goście doprowadzili do wyrównania w 53. minucie po trafieniu Perrotiego, który wykorzystał rzut karny.

Gospodarze szybko jednak odpowiedzieli. Kilka minut potem, także z rzutu karnego, nie pomylił się Petagna.

W 73. minucie mogło być już 2:2 na stadionie w Ferrarze. W dobrej sytuacji znalazł się Dzeko, ale Bośniak został zatrzymany przez skutecznie interweniującego bramkarza SPAL.

W 79. minucie Cionek był blisko zdobycia bramki na 3:1, lecz trafił jedynie w poprzeczkę. Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i Roma przegrała 1:2.

SPAL - Roma 2:1 (1:0)

1:0 Fares 22'
1:1 Perotti 53' (k.)
2:1 Petagna 60' (k.)

Komentarze | 12 komentarzy

unbelievableJFC | 16.03.2019 19:58

Niestety (niestety, bo ostatnio dobrze się prezentowali w Europie) Roma chyba powoli wypada z walki o top4, bo choć punktów aż tylu im nie brakuje, to jednak ostatnia forma i wyniki nie napawają optymizmem.

rogal99 | 16.03.2019 20:01

ta drużyna nie zasługuje na top 4 , 0 chęci 0 gry kompletnie nic , super rozmontowanie zespołu Monchi :)  2 razy przegrane mecze ze SPAL :)
Druzyna bez jaj nic kompletne 0

adini | 16.03.2019 20:07

Brawo..

Kokodzambo | 16.03.2019 20:40

Rozsprzedali drużynę, nie uzupełnili braków. Kazus ostatniego sezonu Allegrego w Milanie.

MarseilleFan | 16.03.2019 20:43

Ten mecz tylko potwierdził to co wiedzą wszyscy prócz Palotty, Di Francesco to dobry trener tylko Roma ma słabych piłkarzy. Monchi poleciał ale to za mało bo właścicielem jest również idiota i mam nadzieję że Roma nie zakwalifikuje się LM

Eccezionale | 16.03.2019 21:32

Tylko Juve i Napoli jest godne LM, reszta to syf z Interem i Roma na czele... Ale nikt tego nie wykorzystuje bo im dalej w tabeli to jeszcze większy syf.

Ninja95Inter | 16.03.2019 21:56

Żenada z****li mi kupon na 850 zł nawet Borussia wygrała w doliczonym masakra

januszL | 16.03.2019 22:25

Brawo SPAL! Pomimo bardzo słabej ostatnio formy byli w stanie przełamać się i to z wysoko notowanym rywalem. Liczę na utrzymanie ekipy z Ferrary, bo klub jest fsjnie zarządzany, stadion odnowiony i pomimo, ze kameralny to przy pełnych niemal zawsze trybunach jest tam fajny klimat  trochę na styl brytyjski.
W obliczu dobrej gry Bologny pod wodzą Mihajlovica, jeśli Spalini chcą myśleć o utrzymaniu trzeba zbierać punkty i liczyć na spadek Empoli.
Liga wraca do "naturalnego" porzadku tj. Juve i Mediolan na czele, przed Napoli i Rzymem.

Joker | 16.03.2019 23:32

A ja do tej pory nie rozumiem po co ten Ranieri w tej Romie :) facet od tego mistrzostwa z Leicester (jakiś cud tysiąclecia się trafił ten sezon) to czego się nie dotknie to partaczy niczym główni bohaterowie czeskiej kreskówki "Sąsiedzi" :) ze słabym Empoli jeszcze na farcie wygrali, ale dziś z niewiele lepszym SPAL już zebrali w łeb...

Walka o top4? Ja tu nikogo bym nie skreślał, bo tu prawie każdy gra ostatnio straszną kupę... Milan jedzie na przypadkowych zwycięstwach, które z tą karną grą muszą się wreszcie skończyć... Inter jest nierówny i też w przeważającej liczbie meczów beznadziejny, Atalanta gra pięknie, ale niefrasobliwie traci gole i punkty, Torino to maks średniak, który zresztą dziś zasłużenie przegrał u siebie z Bologną i być może Torino rozpoczęło właśnie proces powrotu na swoje miejsce w szeregu, Fiorentina też gra dość fajnie, ale jest niestabilna i łatwo rozdaje rywalom punkty, no i Lazio, które ostatnio gra lepiej jednak jest nieskuteczne i często frajerzy w meczach gdzie jest lepsze od rywala... Konkurencja doprawdy niesamowita :) aha Sampa jeszcze jest, oni z kolei grają seriami, parę meczów z rzędu fajnych, a potem kilka meczów piach i tak wkoło, zależy jeszcze którą nogą Fabio wstanie z łóżka, hehe :)

mappi | 17.03.2019 00:12

Monchi rozmontował klub ze sttolicy koncertowo. Z ekipy, która przy realnych wzmocnieniach (i braku wyprzedaży) mogła z czasem zdetronizować Juve, powstał paskudny paszkwil, który razi w oczy brakiem skuteczności, i co gorsze - ambicji.

sanitas | 17.03.2019 06:05

Brawo Ranieri. Destrukcja na koniec sezonu potrzebna dla romanistów jak drzwi w lesie.... Mieli top 4 z EDF a z tym dziadem znów 6 miejsce będzie.

Capolista | 17.03.2019 19:02

szkoda że Roma się zbłaźniła bo mieli szanse przegonić Chińczyków w top 4. Niech jeszcze sprzedadzą Undera i Zaniolo to przyszły sezon skończą na 10 miejscu