REKLAMA
REKLAMA

Tadić: Pokonaliśmy najlepszą drużynę na świecie

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  06.03.2019 12:40
Tadić: Pokonaliśmy najlepszą drużynę na świecie

Piłki w siatce  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AFC Ajax pokonał na wyjeździe Real Madryt 4:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dusan Tadić, strzelec jednego z goli dla holenderskiej drużyny, powiedział, że jest bardzo dumny po tym spotkaniu.

- To był prawdopodobnie najlepszy mecz w jakim kiedykolwiek zagrałem. Pokonaliśmy najlepszą drużynę na świecie - powiedział Tadić w rozmowie z Veronica TV.

- Jestem bardzo dumny. Sprawiliśmy, że wiele osób jest szczęśliwych. W futbolu musisz się rozluźnić i cieszyć się swoją grą - dodał.

- Mamy bardzo dobrą drużynę. Potrafimy grać fajną piłkę - stwierdził.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

mr_roba | 06.03.2019 19:31

@Lamper
Nie jestem fanem RM ale zazwyczaj sędziowie w trudnych sytuacjach sprzyjają większym klubom. Wydaje mi się, że latwiej przyjąć pare wuji od kibiców Legii niż RM.
Ponad to to była bardzo dobra drużyna.

Godenzonen | 06.03.2019 20:16

Real na pewno nie jest obecnie najlepszy na świecie ale obecna jego drużyna + CR przeszli do historii LM.
Wierzyłem, że Ajax może przerwać ich passę, tak jak wierzę że może powtórzyć scenariusz z 95 r. Kto znał wtedy Kluiverta?
Wierzę w sukces także dlatego że w LM nie widzę obecnie bardzo mocnych drużyn, choćby takich jak Real z najlepszych fragmentów za Zizou, Bayern na Juppa, czy Barca za Pepa. Dlatego rok temu gdyby nie sędziowie całkiem prawdopodobny był triumf Romy z trzeciego szeregu faworytów. W tym roku największe szanse daję Man City ale nie zdziwi mnie jak nie będzie ich w półfinale.
Myślę że Ajax może ograć każdego, a najgorsi rywale dla nas to Atletico, potem Barcelona.
Tyle lat wieszałem psy na zarządzie, teraz jestem zły bo jestem pewien że słusznie, a wystarczyła zmiana idiotycznej polityki i efekt przyszedł szybko. Mam nadzieję że kolejni rutyniarze będą wzmacniać skład a młodzi zostawać dłużej.
Już się nie mogę doczekać kolejnego magicznego wieczoru w LM, teraz powrót do szarej Eredivisie, gdzie Ajax i PSV grają za karę i nikogo na świecie to nie obchodzi.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy