REKLAMA
REKLAMA

Bakayoko: Chcę Ligi Mistrzów dla Milanu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  05.03.2019 11:52
Bakayoko: Chcę Ligi Mistrzów dla Milanu

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Tiemoue Bakayoko zapowiada, że zrobi wszystko, aby Milan zakwalifikował się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Pomocnik obecnie w zespole Rossonerich występuje na zasadzie wypożyczenia z londyńskiej Chelsea.

Bakayoko jest zadowolony ze swojej sytuacji w Milanie i nie ukrywa, że chętnie zostałby w tym zespole na stałe.

- Mam dobry sezon, jestem bardzo wdzięczny Milanowi i jestem tutaj bardzo szczęśliwy, mimo że na początku byłem bardzo krytykowany – powiedział 24-letni zawodnik. – Ale jest to normalne. Wszyscy oczekiwali ode mnie więcej, więc nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Nie mogę jednak zbytnio myśleć o przyszłości.

- Zrobię wszystko, aby Milan zakwalifikował się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Minęło pięć lat odkąd kibice Milanu po raz ostatni usłyszeli jej hymn. Chciałbym tam być, kiedy ponownie zabrzmi na San Siro – kontynuował.

- Zobaczymy, jak zakończy się sezon, również dlatego, że mam kontrakt z Chelsea, która nadal pozostaje dla mnie bardzo ważnym klubem. Chelsea postanowiła wprowadzić pewne zmiany i nie byłem częścią ich planów. Sarri przybył i powiedział mi, jakie są jego intencje. Dodatkowo przyszedł taki zawodnik jak Jorginho. Czułem potrzebę zmiany otoczenia. To była ważna decyzja, ponieważ już po raz czwarty zmieniłem klub. To dużo jak na 24-latka – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco