REKLAMA
REKLAMA

Icardi przerywa milczenie

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Football Italia  |  01.03.2019 15:10
Icardi przerywa milczenie

Kibice Interu  |  fot. SPORT PICTURES

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Konflikt na linii Icardi - Inter jest w ostatnich tygodniach jednym z głównych tematów we włoskich mediach sportowych. Teraz do całej sprawy odniósł się sam zawodnik, który opublikował na swoim Instagramie bardzo emocjonalny list do kibiców. Poniżej znajdziecie jego najważniejsze fragmenty.

- Miłość do kogoś pokazujemy zawsze w najtrudniejszych momentach. Ja właśnie w takich chwilach decydowałem się, aby pozostać w Interze. Pomimo różnych przeciwności zawsze chciałem tu zostać. To właśnie z miłości do tych kolorów odrzucałem oferty innych klubów, które dla profesjonalnego piłkarza były bardzo trudne do odrzucenia - zaczął Icardi w swoim liście skierowanym do kibiców.

- Wychodziłem na boisko z wielkimi bólami, przez które nieraz płynęły mi łzy. Zawsze pokazywałem wszystko co potrafię, często nie słuchając lekarzy, ponieważ wychodząc na murawę w tych barwach zapominałem o każdym bólu. Zawsze przyświecał mi jeden cel - pomóc naszym barwom - dodał.

- To z miłości do Interu walczyłem i dawałem z siebie wszystko. Zrealizowałem moje marzenie, czyli powrót z tym klubem do Ligi Mistrzów, a także nauczyłem moje dzieci szacunku do tej drużyny. Przekazałem im, że wygrywanie jest ważne, ale tylko dokonywanie tego z Interem ma wyjątkowe znacznie, który tylko Interista może w pełni zrozumieć - kontynuował.

- Zawsze potępiałem tych piłkarzy, którzy opuszczają klub przy pierwszym lepszym kryzysie. Szanowałem kibiców, kolegów z zespołu, właścicieli i wszystkich związanych z tym klubem. Współpracowałem zarówno na boisku jak i poza nim. Pomagałem nowym zawodnikom, pokazując im czym jest Inter i jak ważny jest dla nas wszystkich. Cieszyłem się, płakałem, cierpiałem, walczyłem dla naszych wspólnych barw - dodał.

- Wszystkie poświęcenia wynikają z miłości do Interu. Nie wiem jednak, czy w tym momencie istnieje miłość do Interu i do mojej osoby ze strony tych wszystkich, którzy są odpowiedzialni za podejmowanie decyzji. Nie wiem czy jest jakakolwiek chęć z ich strony, aby rozwiązać problemy. W rodzinie może dojść do różnych rzeczy, tych dobrych, jak i złych, ale z miłością można przezwyciężyć wszystko. Z miłością i szacunkiem. To są moje wartości, dla których będę zawsze walczył. Z Interem i w Interze - zakończył.

Mauro Icardi wystąpił w tym sezonie w 28 spotkaniach, w których strzelił 15 goli i zaliczył trzy asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

vahuPL | 01.03.2019 18:39

No to skoro ta miłość taka ważna, a nie wie czy wszyscy "kochają" Inter to chyba musi się rozwieść z Wandą i zacząć grać jak to potrafi ;) Bo ona na pewno Interu nie kocha :P

DelPtasior | 01.03.2019 19:32

Dziwne zachowanie. Takim wpisem, który krytykuje zarząd klubu z jednej strony sam się z niego wykopuje, a z drugiej dosyć mocno pokazuje, że do Turynu mu nie po drodze (na szczęście). No nic... To zmartwienie jego i Interu.

nadgnity | 01.03.2019 23:08

Zgadzam się, że miłość do Interu zrozumieć może tylko internista :Dseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
06.07 16:40