Fiorentina ratuje remis z Interem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SerieA.pl  |  24.02.2019 22:35

Ivan Perisić  |  fot. Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Fiorentina rzutem na taśmę uratowała jeden punkt w meczu przed własną publicznością z Interem Mediolan. Kibice obejrzeli aż sześć bramek, a mecz zakończył się remisem 3:3.

Niedzielne spotkanie nie mogło się rozpocząć lepiej dla gospodarzy, którzy już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Po szybkiej akcji i zagraniu z prawej strony pola karnego, piłkę do bramki swojego zespołu niefortunnie skierował Stefan de Vrij.

Radość Fiorentiny z prowadzenia nie trwała jednak długo, bowiem Nerazzurri już pięć minut później doprowadzili do wyrównania. Po zagraniu Radjy Nainggolana za plecy obrońców, do piłki doszedł Matias Vecino i strzałem z powietrza pokonał bezradnego Lafonta.

Pięć minut przed przerwą Inter wyszedł na prowadzenie. Wówczas indywidualną akcję przeprowadził Matteo Politano, który z prawej strony boiska zbiegł z piłką do środka, a następnie posłał piłkę do siatki precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego.

Sześć minut po przerwie prowadzący to spotkanie sędzia podyktował rzut karny dla Interu za zagranie piłki ręką przed Edimilsona Fernandesa. Jedenastkę pewnym uderzeniem wykorzystał Ivan Perisić.

Fiorentina nie zamierzała się jednak poddawać. W 74. minucie kontaktowego gola, kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego zdobył Luis Muriel. Gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie, w szóstej minucie doliczonego czasu gry sędzia podyktował rzut karny dla Fiorentiny za rękę D'Ambrosio. Do wyrównania doprowadził Veretout.

AC Fiorentina – Inter Mediolan 2:3 (1:2)

Inter – Nainggolan, Skriniar, Politano, Brozović

Fiorentina: Lafont – Laurini (79' Dabo), Ceccherini, Hugo, Biraghi – Veretout, Benassi (58' Pjaca), Fernandes – Chiesa, Simeone (58' Muriel), Gerson

Inter: Handanović – D'Ambrosio, de Vrij, Skriniar, Dalbert (62' Asamoah) – Vecino, Brozović – Politano (77' Candreva), Naiggolan (89' Valero), Perisić - Martinez

Komentarze | 44 komentarzy

tylko_INTER | 24.02.2019 22:35

Ewidentnie nie było karnego na 3-3.

Skandaliczna decyzja. Serie A pośmiewiskiem Europy.

Il_Serpente | 24.02.2019 22:36

Ten karny to skandal. To już jest jawne dymanie Interu :/

Ninja95Inter | 24.02.2019 22:37

Mecz niezły Var dzisiaj w użyciu chyba z 6 razy xd karny noo ruch był więc UJ wie tylko dambrosio wie w 100 proc. Ale mamy swoje ****a granie na utrzymanie wyniku zamiast uspokoić to laga w ****u no szkoda ale meczycho fajne

gk87 | 24.02.2019 22:38

Skandal.Nie było ręki DAmbrosio,ewidentnie klatka piersiowa.

amazon | 24.02.2019 22:39

Szkoda. Żal 2cstraconych punktów. Nie wiem gdzie sędzia widział tam karnego. Ruch był ale klatką piersiową a do tego była bliska odległość.

Soccer | 24.02.2019 22:39

Cieszy mnie każdą piłka w siatce Interu ale akurat nie ta.
To jak D'Ambrosio odbija piłkę piersią było ewidentne i decyzja o karnym to żart.

Ninja95Inter | 24.02.2019 22:39

TylkoINTER
IlSerpent
Dambrosio zrobił ruch na niektórych kamerach nie było a na innych no było widać ruch ręką sytuacja ciężka do podjęcia ale tak to jest jak się gra na utrzymywanie wyniku i lagi.

MateuszDabrowsk | 24.02.2019 22:40

Dawno nie widziałem tak przekreconego meczu.

Soccer | 24.02.2019 22:41

Sytuacja bardzo prosta do oceny - interista dostaje piłka prosto w suta.

Eccezionale | 24.02.2019 22:42

Taki Inter chce oglądać. Jak tak będzie wyglądać nasza gra to o 3 miejsce jestem spokojny. Choć dziś sędzia zabrał nam 3 pkt. Do tego strzał życia Muriela, normalka.

TommyMasta | 24.02.2019 22:42

Macie swój VAR :) Chyba, że sędzia miał obraz z innych kamer.. Tak czy siak ja nie jestem zwolennikiem gwizdania czegoś takiego.

Co do meczu, to po raz kolejny sobie robimy kłopoty, wszystkie stracone bramki wynikały z naszej niefrasobliwości. Drużyna ma potencjał na czołówkę, ale trzeba ustabilizować dyscyplinę gry.

Jak na mecz bez dwóch filarów obrony jakimi są Pezzella i Milenkovic oraz biorąc pod uwagę przebieg spotkania trzeba się cieszyć z tego punktu.

Teraz misja Coppa Italia.

DiMichele | 24.02.2019 22:42

Tragedia ten Interek. Nie da sie ogladac ich gry. Fiorka duzo lepsza. Szkoda !!!

gk87 | 24.02.2019 22:43

Mimo wszystko to był dobry występ naszych,,,kapitalna bramka Muriela no i niestety błąd sędziego zabiera nam 3 pkt,,,trzeba zapomnieć i wygrać dwa najbliższe mecze,później derby,które zapowiadają się emocjonujące.

vahuPL | 24.02.2019 22:45

Trochę dziwi ostatnia decyzja sędziego, bo w poprzednich z VARem bardzo dobrze decydował. D'Ambrosio ewidentnie odbił klatką i ruch ręki nie ma znaczenia, bo niby jak miał skierować klatkę w jedną stronę a rękę w drugą? Duży błąd sędziego i niestety wynik wypaczony.

FCHollywood | 24.02.2019 22:45

Oj działo się. Viola pokazała pazur, walczyli do końca. Bramka na 2:3, ta druga, cudeńko. Muriel po raz kolejny daje swoją jakość w tym sezonie.

Czy karny był? W mojej ocenie zdecydowanie nie. No ale sędzia miał swoją telewizję.

Trooy | 24.02.2019 22:49

Szok, że Inter pogubił już tyle punktów. Ale będzie walka o 3 miejsce między Romą,  Interem a Milanem.

hugo1303 | 24.02.2019 22:52

Jaki ten płacz jest piękny, kibice Interu zamiast oglądać się na swoich przeważnie skupiają się na Juve. I taka karma jest najlepsza.

Madman | 24.02.2019 23:07

gol zycia Muriela. No gol zycia Politano  . tak samo mozna mowic...

kamilo0028 | 24.02.2019 23:08

tylko_INTER

Pomyliło Ci się nie Serie A pośmiewiskiem Europyu tylko INTER POŚMIEWISKIEM EUROPY po meczu z PSV

Kickapon | 24.02.2019 23:12

Nie wiem jak można tak widzieć rękę, to w którym momencie odbija się piłka na zwolnieniu widać ewidentnie, że zagrał klatką piersiową, a mówienie o ruchu ręką... nie ma szans nie wykonać takiego ruchu w tej sytuacji, jest to całkowicie naturalne. Ale w ogóle co ma ruch ręką jak w ogóle piłka jej nie dotyka.
Pomijając to dobre decyzje z VARem sędziego poza tą jedną. Ogólnie ciekawy mecz do oglądania i Fiorentina naprawdę dobrze grała. Jedynie czego nie rozumiem tego jak jest Chiesa traktowany i to nie pierwszy mecz. Świetny piłkarz, naprawdę już dojrzały piłkarsko i ogromne pole jeszcze do rozwoju, ale to jak udaje, kładzie się , jak sędziowie gwizdają faule z kapelusza ( jak ta kartka Skriniara) to kompletnie tego nie rozumiem... mam wrażenie, że to dla tego kogo jest synem i że gramy we Włoszech.

Kickapon | 24.02.2019 23:13

kulfon32 | 24.02.2019 23:33

Gol Muriela- gol kolejki!
Karny na 3-3!! - Jawny przekręt! Jak mozna po VARze podyktować takiego karnego!? Skandal !!!

NewMaldini | 24.02.2019 23:34

Oho, już zaczyna się napinka i wróżenie przed derbami. Milan w ostatnich miesiącach mierzył się z drużynami silniejszymi od Interu i radził sobie co najmniej dobrze, więc nagle mieliby się podłożyć Interowi? Tylko kwestią czasu jest awans Milanu na trzecie miejsce, a naprawdę nie będę zdziwiony, jeśli nasi sąsiedzi spadną jeszcze niżej.

Kokodzambo | 24.02.2019 23:36

Inter pomaga Milanowi Miło z ich strony.

interinho | 24.02.2019 23:36

Dla mnie mecz jest wygrany i pewnie piłkarze mysla to samo . Sedzia skrzywdził nas dzisiaj w sumie to nie pierwszy raz w tym sezonie . Mieć telewizor przed oczami i podjąć taka decyzję..Wtf. Fiorentina to dobry zespół nie jedna drużyna z topu tam odda punkty .

hugo1303 | 24.02.2019 23:47

Przy takiej technologi widać, że sędzia miał rację. Karny ewidentny!

amazon | 24.02.2019 23:54

Rozumiem że taka kontrowersje i niesprawiedliwość to dla trolli idealna pożywka i perfekcyjne środowisko ale te trollowanie już nawet nie jest śmieszne.

maurize | 24.02.2019 23:56

Karny dla Interu był równie naciągany więc wynik okazuje się sprawiedliwy.

amazon | 25.02.2019 00:03

maurize
No chyba nie widziałeś tej sytuacji skoro tak piszesz. Sędziowie dziś do sytuacji z karnym dla Violi praktycznie bezbłędni. Sytuacja na koniec meczu to ewidentne zagranie klatką piersiową i jeśli, podkreślam jeśli było nawet potem dotknięcie ręką przepisy mówią że nie ma w takim momencie karnego.

Capisce | 25.02.2019 06:42

I stało sie tak jak stawialem :D zawsze na inter mozna liczyc :D

kuppanjaja | 25.02.2019 07:45

No to już niedaleko do 5 miejsca tripletony :D

Odet | 25.02.2019 07:52

Decyzja sędziego niezrozumiała (tym bardziej że wcześniej dzięki VAR, decyje podejmował sprawiedliwe). No trudno.
Bez Icardiego graliśmy trochę szybciej, bardziej kombinacyjnie.
Pozdr.

Berith | 25.02.2019 08:28

Kradzież w biały dzień (akcja od 3:50).
Faulu nie było a karny był...

Berith | 25.02.2019 08:35

https://www.youtube.com/watch?v=eXe 5rx_y8vo&feature=youtu.be&fbclid=Iw AR18_Ub6wJGTKXv9_UpFd0ExxZ5XXT4TwzA LB8pdVLmyZ3zQSoOAY0Y6FOA

Berith | 25.02.2019 08:36

Berith | 25.02.2019 08:37

lubiekoty | 25.02.2019 08:49

ehh, bramka violi na 1:0 - był lekki spalony... przed tym zagraniem ambrożego w polu karnym "ręką" dostał z łokcia od Chiesy, sędzia obok i nic...

grzwyss | 25.02.2019 08:54

Nie mogłem niestety spotkania oglądać, więc o meczu się nie wypowiem, jednak co do karnego to raczej za dużo tutaj polemizować nie ma o czym. Takich karnych się nie gwiżdże, nawet jeśli dotknął tej piłki ramieniem.

hugo1303 | 25.02.2019 12:22

@grzwyss  To jakie karne się gwiżdże? Obrońca zawinił a nie sędzia, widać jak piłka odbija się od klatki piersiowej i ręki (bicepsa). Gdyby nie było ruchu w stronę piłki to karnego by nie było. Ewidentnie chciał zatrzymać akcję ale mu nie wyszło.