Triumfy Reims i Nantes, remis w Tuluzie

Ligue 1
Na zdjęciu: Ligue 1

Gracze Montpellier przegrali u siebie z Reims 2:4. W innych meczach tej kolejki piłkarze Nantes pokonali Bordeaux 1:0, a gracze Toulouse zremisowali z Caen 1:1.

Na stadionie Montpellier do przerwy zobaczyliśmy dwa gole. Już w szóstej minucie bramkę zdobył Congre. Do wyrównania, w 27. minucie, doprowadził zaś Oudin. W drugiej połowie też nie brakowało emocji. W 47. minucie z karnego nie pomylił się Zeneli. Wyrównał kilka minut potem Laborde. Finalnie górą byli jednak goście. Kolejne gole dla tego klubu zdobyli bowiem Oudin i Chavarria.

W Nantes miejscowi pokonali Bordeaux 1:0 po trafieniu, w drugiej części gry, Pallois. Na pierwszego gola, w spotkaniu w Tuluzie, czekaliśmy zaś do doliczonego czasu do pierwszej połowy. Wtedy to golkipera gospodarzy zaskoczył Crivelli. W doliczonym czasie, do drugiej połowy, wyrównał z kolei Gradel.