REKLAMA
REKLAMA

Bakayoko: Pierwsze tygodnie nie były dla mnie dobre

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  15.02.2019 14:15
Bakayoko: Pierwsze tygodnie nie były dla mnie dobre

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Tiemoue Bakayoko po niezbyt udanych pierwszych miesiącach w AC Milan jest obecnie kluczowym zawodnikiem Rossonerich. Pomocnik wypożyczony z Chelsea FC powiedział, że trener Gennaro Gattuso nauczył go jak być na boisku wojownikiem.

- Pierwsze tygodnie nie były dla mnie dobre. Wszyscy jednak dobrze mnie przyjęli i miałem dobre warunki, aby pokazać się z dobrej strony - powiedział Bakayoko w rozmowie z Bros. Stories.

- Czasem wydaje ci się, że adaptacja będzie szybka i będziesz w stanie od razu pokazać 100 procent swoich umiejętności. Tak niestety jednak nie było, a kibice nie byli wobec mnie mili. Nie podobało mi się też to, co powiedział o mnie trener - przyznał Francuz.

- Nie będę tego powtarzał, ale to były ostre słowa. Zwłaszcza po tym jak zagrałem 20 minut w swoim pierwszym meczu. Było wtedy ciężko - podkreślił.

- Nie spodobało mi się to. Porozmawiałem z trenerem na ten temat i teraz jest lepiej. Znam jego charakter. Gattuso to jest trenerski wojownik i człowiek. On chciał przekazać mi tego ducha walki, którego wcześniej nie miałem - stwierdził.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco