REKLAMA
REKLAMA

Quagliarella: Moim sekretem jest ciężka praca

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Football Italia  |  04.02.2019 18:25
Quagliarella: Moim sekretem jest ciężka praca

Serie A

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Fabio Quagliarella to weteran włoskich boisk. Pomimo, że zawodnik ma już 36-lat, to właśnie kilkanaście dni temu strzelił swojego jedenastego gola z rzędu w spotkaniach ligowych, a dzięki temu wyrównał rekord Gabriela Batistuty. Taki wyczyn nie został niezauważony, a Roberto Mancini, selekcjoner włoskiej reprezentacji powołał nawet piłkarza dna dwudniowy obóz treningowy.

Fantastyczna seria Fabio Quagliarelli zaczęła się w październiku, kiedy to Włoch zdobył gola w starciu z Milanem (2:3). Od tego czasu regularnie trafiał do siatki swoich rywali, co zaowocowało jedenastoma spotkaniami z trafieniem z rzędu. Sam zawodnik uważa, że ten sukces to nie przypadek, a przede wszystkim ciężka i systematyczna praca.

- Mój sekret? To po prostu ciężka praca każdego dnia. Zawsze staram się dać z siebie wszystko, nigdy nie oszukuje samego siebie. Czy to na treningu czy na meczu. Jak widać, opłaciło się - powiedział Quagliarella.

- Powołanie w moim wieku? To wielki zaszczyt. Dobrze wiedzieć, że selekcjoner naszej reprezentacji nie skreśla nikogo. To dla mnie olbrzymie wyróżnienie - dodał.

- Rekord Batistuty? Wspaniałe, że mogę dorównać takiemu piłkarzowi - zakończył.

Przypomnijmy, że Fabio Quagliarella rozegrał w tym sezonie 23 spotkania, w których strzelił szesnaście goli i zanotował sześć asyst.  
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco