Pewne zwycięstwo Obywateli

Raheem Sterling

Gracze Huddersfield przegrali u siebie z Manchesterem City 0:3. Dla piłkarzy The Citizens to czwarty triumf z kolei.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze gości objęli prowadzenie już w 18. minucie – wówczas na listę strzelców wpisał się Danilo.

W 26. minucie na indywidualną akcję zdecydował się Sane, lecz w ostatnim momencie został zatrzymany przez jednego z rywali.

Kilka minut po zmianie stron zawodnicy Manchesteru podwyższyli po trafieniu Sterlinga i byli już bardzo blisko zdobycia kompletu oczek.

Zawodnicy Huddersfield jeszcze nie otrząsnęli się po stracie tego gola, a już przegrywali trzema trafieniami. Tym razem bramkę zdobył Sane, któremu asystował Agüero.

W 58. minucie Obywatele mogli zdobyć kolejnego gola. Blisko był de Bruyne, ale finalnie główkował tuż obok bramki Huddersfield.

W 86. minucie na uderzenie zdecydował się B. Silva, lecz dobrze w bramce rywali spisał się golkiper gospodarzy.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i podopieczni Guardioli spokojnie zdobyli komplet oczek.

Huddersfield – Man City 0:3 (0:1)

0:1 Danilo 18′
0:2 Sterling 54′