Wygrane Fiorentiny, Sassuolo i Sampdorii, grali Polacy

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: SerieA.pl  |  16.12.2018 16:57

Karol Linetty  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Gracze Fiorentiny wygrali u siebie z Empoli 3:1. W innych meczach piłkarze Frosinone przegrali z Sassuolo 0:2, a Sampdoria ograła Parmę 2:0.

Fiorentina z kompletem

Jak przebiegał ten mecz? Goście objęli prowadzenie w 24. minucie, kiedy to gola zdobył Krunić. W 40. minucie odpowiedział Mirallas.

W 59. minucie na listę strzelców wpisał się Simeone. Gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1. W 78. minucie było już 3:1 dla klubu z Florencji po bramce Dabo.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki i Fiorentina zgarnęła trzy oczka.

Drągowski przesiedział cały mecz na ławce.

Fiorentina - Empoli 3:1 (1:1)

0:1 Krunić 24'
1:1 Mirallas 40'
2:1 Simeone 59'
3:1 Dabo 78'

Frosinone gorsze od Sassuolo

Do przerwy zobaczyliśmy tylko jednego gola. W 44. minucie niefortunnie interweniował Ariaudo i goście wyszli na prowadzenie.

W 58. minucie na listę strzelców wpisał się natomiast Berardi. Było to ostatnie trafienie tego wieczora.

Salamon przesiedział cały mecz na ławce.

Frosinone - Sassuolo 0:2 (0:1)

0:1 Ariaudo 44' (sam.)
0:2 Berardi 58'

Zwycięska Sampdoria

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy do 66. minuty. Wtedy to bramkarza gości pokonał Caprari.

Kilkadziesiąt sekund później było już 2:0 dla klubu z Genui. Tym razem na listę strzelców wpisał się Quagliarella. Ostatecznie więcej trafień w tym meczu już nie padło.

Bereszyński nie grał z powodu kartek. Kownacki wszedł na plac gry w 89. minucie, a  Linetty rozegrał całą potyczkę.

Sampdoria - Parma 2:0 (1:0)

1:0 Caprari 66'
2:0 Quagliarella 69'