REKLAMA
REKLAMA

Iachini i Ventura kandydatami na nowego trenera Chievo

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  09.10.2018 10:28
Iachini i Ventura kandydatami na nowego trenera Chievo

Giampiero Ventura  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Słaba dyspozycja Chievo Werona w lidze włoskiej według doniesień włoskiej prasy może skutkować tym, że z klubu z miasta Romea i Julii zwolniony zostanie Lorenzo D'Anna. Wśród kandydatów do zastąpienia 46-latka wymienia się Beppe Iachiniego czy Giampiero Venturę.

Chievo to aktualnie czerwona latarnie rozgrywek w tabeli włoskiej ekstraklasy. W trakcie trwającego sezonu werończycy zanotowali sześć porażek, a jedyne punkty wywalczyli po dwóch remisach, które i tak niewiele dały, bo przed startem sezonu klub został ukarany nieprawidłowości finansowe karą minus trzech punktów.

W związku z powyższym coraz realniejszy scenariusz zakłada, że wkrótce piłkarzy Latających Osłów przejmie nowy trener. La Gazzetta dello Sport donosi, że prezydent klubu  Luca Campedelli zastawia się nad dwoma kandydatami, a są nimi Iachini i Ventura. Pierwszy prowadził już Chievo w latach 2007/08.

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, aktualnie wyżej stoją akcję byłego selekcjonera reprezentacji Włoch, który ma podobno niezwykłe ambicje, aby zrehabilitować się za brak awansu na mundial 2018.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco