REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: Betclic w Polsce

dodał: CB  |  źródło:  |  22.02.2020 22:22
Legalni bukmacherzy: Betclic w Polsce

Marka Betclic wywodzi się z Francji  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
W ostatnich dniach września licencję na prowadzenie zakładów online w Polsce otrzymała firma BEM Operations Limited z Malty.


BEM Operations Limited prowadzi działalność również w innych krajach, np. w Portugalii jako Betclic. Spółka ta jest też właścicielem domeny internetowej betclic.pl i można się spodziewać, że pod taką marką będzie działała również w Polsce.

Jeszcze kilka lat temu Betclic był szeroko obecny na polskim rynku. Bukmachera tego promował m.in. znany dziennikarz Mateusz Borek (obecnie jest ambasadorem innego bukmachera - Etoto), a jego reklamy pojawiały się w największych portalach internetowych.

W 2017 roku, na skutek zmian w ustawie hazardowej, Betclic wycofał się z Polski, a adres betclic.com trafił do Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą prowadzonego przez Ministerstwo Finansów.

Nie tylko Betclic wraca do Polski


BEM Operations Limited to kolejny zagraniczny operator, który w ostatnich miesiącach otrzymał licencję na działalność bukmacherską w Polsce. W czerwcu Ministerstwo Finansów przyznało zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet spółce Cherry Online Polska Sp. z o.o. należącej do szwedzkiego koncernu Cherry AB. Firma ta również była już obecna na polskim rynku prowadząc bukmachera ComeOn. Teraz ma działać pod marką PZBuk.

Legalni bukmacherzy w Polsce


Aktualnie dziesięć firm bukmacherskich posiada licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Te firmy to: Fortuna online zakłady bukmacherskie, Milenium Zakłady Bukmacherskie, Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne, Totolotek SA, Etoto Zakłady Bukmacherskie, forBET Zakłady Bukmacherskie, LV BET Zakłady Bukmacherskie, Totalbet Zakłady Bukmacherskie, Cherry Online Polska, BEM Operations Limited.

Aktualną listę firm bukmacherskich z polską licencją znajdziesz w naszym artykule: Nowi legalni bukmacherzy w Polsce.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco