REKLAMA
REKLAMA

Caldara: Nie jest łatwo

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  14.09.2018 10:54
Caldara: Nie jest łatwo

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Mattia Caldara ujawnił, dlaczego nie wystąpił jeszcze w barwach Milanu. – Przyzwyczajenie do czteroosobowej obrony nie jest łatwe – powiedział zawodnik.

Caldara dołączył do Milanu latem z Juventusu, w ramach wymiennej transakcji z Leonardo Bonuccim. Były obrońca Atalanty przyznaje, że nadal przystosowuje się do gry w innym ustawieniu.

- Nie znalazłem nic dziwnego. Jednak przyzwyczajenie się do czteroosobowej obrony, z założeniami zupełnie innymi niż te, które miałem w Bergamo, nie jest łatwe – powiedział Caldara.

- Jestem w Milanello od miesiąca i rozumiem, czego chce trener. W każdej sesji treningowej staram się dać coś więcej niż tylko to, o co mnie prosi i mam nadzieję, że będę gotowy tak szybo, jak to możliwe – dodał.

- Gattuso często rozmawia ze mną twarzą w twarz i mówi mi, chce, abym zrobił. Nasze relacje są bardzo dobre. Rozmowa bardzo pomaga zawodnikom. Ciężko pracuję, on jest bardzo wymagający i każdego dnia będę starał się poprawiać – powiedział Caldara.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

bobo666 | 14.09.2018 12:52

A Ty w stan spoczynku.... :D

spor | 14.09.2018 13:08

passion weź kilka głębokich wdechów - dotlenisz mózg i wróci u Ciebie myślenie. Przynajmniej częściowo.

Tzyklon | 14.09.2018 13:11

Proszę nie karmić trolla.
Był tak napalony na gre w Juve, że przeszedł do Milanu.
Bosz, skąd tacy ludzie się biorą? Korozja intelektualna

xpack90 | 14.09.2018 13:43

był napoalony na Juve od dawna już w bergamo dużo o tym mówił szkoda że tak go potraktowano ale Juve potrzebuje wysokiego poziomu na juz a nie, może na kiedyś od tego jest DR (pomijam fakt, ze na razie Bonu słabo) ale jednak to jest inny poziom doświadczenia a na pewnym poziomie to doświadczenie robi różnice.

karpczonisko | 14.09.2018 17:14

"Za kilka lat Romagnoli w parze z Caldarą przejdą do Juve"
Tak, ta  a Donnarumma miał przyjść w miejsce Buffona.

Troll czy nie troll, mnie rozśmieszył xD

NewMaldini | 14.09.2018 17:46

I po co odpisujecie na takie pierdy. Trolli najlepiej ignorować co osobiście robię już od dłuższego czasu.

Nie zdziwię się jeśli Juventus pożałuje wymiany Bonucci - Higuain - Caldara. Oni przeprowadzili w ostatnich latach masę genialnych transferów, i można tego tylko zazdrościć, ale w tym przypadku moim zdaniem to strzał w stopę. Nie dość, że oddali Higuaina, którego myślę, że wciąż można nazwać najlepszą dziewiątką ligi (choć to jest kwestia interpretacji, bo przecież w poprzednim sezonie, miał inne zadania niż strzelanie bramek), to jeszcze trio Romagnoli - Caldara - Donnarumma, może stworzyć coś na kształt Turyńskiego BBC. Oczywiście jeśli Caldara dobrze zaaklimatyzuje się w Milanie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37