REKLAMA
REKLAMA

Juventus sprzedał Mandragorę do Udinese

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  26.07.2018 21:46
Juventus sprzedał Mandragorę do Udinese

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Juventus oficjalnie poinformował o sprzedaży Rolando Mandragory do Udinese Calcio. Kwota transferu opiewa na 20 milionów euro.

Młody pomocnik trafił do Juventusu w styczniu 2016 roku, ale następnie był wypożyczany do Pescary i Crotone. W ubiegłym miesiącu zadebiutował w reprezentacji Włoch w przegranym 0:1 meczu z Francją. Nie udało mu się jednak wywalczyć miejsca w zespole Starej Damy.

Juventus zagwarantował sobie prawo do odkupienia zawodnika za 26 milionów euro po zakończeniu sezonu 2019/20. Jeżeli Udinese sprzeda zawodnika wcześniej do innego klubu, Stara Dama otrzyma odszkodowanie w wysokości 200 tysięcy euro oraz premię w wysokości 50% kwoty otrzymanej przez Udinese za definitywny transfer, powyżej sumy 20 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

J_user | 26.07.2018 23:53

Marotta mnie zadziwia, to jest transfer doskonały - czyli "aż" 20 mln dla Juve za niewypał bądź "tylko" 6 mln dla Udine za ogranie super grajka. Dużo lepsza formuła niż szczęśliwie minione współwłasności. Gorzej jeśli okaże się po prostu niezły i nie będzie wiadomo co z nim zrobić :)

Outlander | 27.07.2018 09:34

Super interes dla Juventusu! Dla samego Rolando też świetnie bo Udinese to klub który potrafi wyciągnąć co najlepsze.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy