REKLAMA
REKLAMA

Seri piłkarzem Fulham

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: BBC  |  12.07.2018 15:54
Seri piłkarzem Fulham

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Beniaminek Premier League Fulham poinformował o sfinalizowaniu transferu pomocnika Nice Jeana Michaela Seriego. 26-latek podpisał z londyńskim klubem czteroletni kontrakt.

Seri, który ma na swoim koncie 18 występów w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej i był w ubiegłym roku bliski przejścia do Barcelony, zdobył 12 bramek w 103 występach w La Liga.

- Cieszę się, że mogę tutaj być. To dla mnie nowa przygoda i mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Świetnie się stało, że transfer został sfinalizowany - powiedział Seri.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

Punkhy | 12.07.2018 18:30

Bardzo mnie zaskoczył ten transfer. Seri 2 lata miał znakomity sezon, ostatni też niczego sobie. Nawet jeśli nie miał takich liczb jak poprzednio, to wpływ na grę drużyny miał ogromny. Do tego jeszcze kwota, która w przypadku takiego piłkarza brzmi jak żart.

Nie wiem co planuje w nadchodzącym sezonie klub z Nicei, ale wielu kluczowych graczy już odeszło - Seri, Balotelli, a nawet Le Marchand, który nie prezentował się tak źle. Dodatkowo lada chwila może odejść Plea, hmmm.

TteamWand | 12.07.2018 20:47

Przed zeszłym sezonem Nicea chciała przykozaczyć i Seri zamiast trafić do Barcy trafia rok później za bodaj 2x mniej do Fulham. Z pewnością piłkarz jest wdzięczny klubowi a dyrekcja sportowa z siebie dumna.
Będę śledził :)

Joker | 12.07.2018 23:16

Dziwny ten transfer... Rok temu Seri był wart 2 razy więcej i miał trafić do Barcy, a teraz cieszy się z transferu do beniaminka PL :)  zobaczymy jak mu się powiedzie, bo już ten ostatni sezon miał troszkę słabszy... W teorii jednak jest to spore wzmocniene dla Fulham...

SCOUSER1892 | 13.07.2018 09:17

bo jeden sezon o niczym nie świadczy panowie, to piłkarz którego nazwisko niedawno poznał piłkarski świat a już media robią z niego światowego formatu gwiazdę, podobnie było z Lemarem, zagrał sezon życia a potem już nie był tak często przewijany przez media, liczy się równa forma, jeden sezon na wysokim poziomie to za mało, cieszę się że LFC nie kupił Lemara i nie mówię tego dlatego że się go nie udało ściągnąć, mówię to od dawna że byłby to transfer przepłacony, Lemar to już nie ten sam koleś co 2 sezony temu :)

AberTrainer | 13.07.2018 10:10

Widocznie gość celuje w topowy klub, zapewne Man City. Wybiera więc typowy przystanek, który nie będzie robić problemów, żeby przez rok czy dwa poznać ligę.
Niestety przy takim wyborze może zaginąć

Punkhy | 13.07.2018 11:36

@SCOUSER1892

Oczywiście, oceniając formę zawodnika nie ma co bazować na jednym tylko sezonie, zwłaszcza gdy znacznie odbiega od wcześniejszych. Sęk w tym, że odkąd Seri trafił do Nicei to był w niej wyróżniającym się piłkarzem. 15/16, 16/17 i 17/18 to naprawdę dobre sezony w jego wykonaniu. Myślę zatem, że w przypadku tego gracza nie można mówić, że jeden świetny sezon nie świadczy o jego formie.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
25.09 17:58