REKLAMA
REKLAMA

Commisso: Nie mam kontroli nad Milanem

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  08.07.2018 11:15
Commisso: Nie mam kontroli nad Milanem

Radość piłkarzy AC Milanu  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Cały czas nie wiadomo, kto będzie nowym właściciele AC Milanu, po tym, jak kontrolę nad klubem z Lombardii przejął fundusz inwestycyjny Elliott Management. Głos w tej sprawie na łamach La Gazzetta dello Sport zabrał Rocco Commisso. Amerykański miliarder włoskiego pochodzenia jest postrzegany jako przyszły właściciel większościowego pakietu Milanu.

- Prawda jest taka, że muszę uważać na to, co mówię, bo większość faktów dotyczących negocjacji, jest tajna - mówił Comisso cytowany przez Football Italia.

- Chciałbym sfinalizować transakcję i podpisać odpowiednią umowę, ale na razie jest nie ma. Chociaż byliśmy już blisko parafowania wstępnego kontraktu - zaznaczył.

Comisso wypowiedział się też na temat Gennaro Gattuso, nie szczędząc pochlebnych słów w jego kierunku.

- Bardzo lubię tego trenera. Pamiętam, że kiedyś, gdy grałem w piłkę w Kolumbii, to chciałem być taki jako właśnie Gattuso - rzekł 68-latek.

- Na pewno nie byłem tak dobry jak Gennaro, ale też swoją grę opierałem na walorach fizycznych - kontynuował.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

fisherus | 08.07.2018 13:27

Czy ktoś redaguje te newsy? Tego aż się czytać nie da... :(

dalmare | 08.07.2018 21:47

"...gdy grałem w piłkę w Kolumbii..."-
- Chodzi o Colombia University Lions, których Commisso jako dwudziestolatek był kapitanem, potem tworzył program sportowy uniwersyteckiej piłki w Colombia Un. W wywiadzie mówi że w młodości był fanem Juventusu i zaznacza, że jednak obecnie Milan bardziej potrzebuje jego wsparcia. Całe życie interesuje się piłką, liczy że będąc włoskim emigrantem szybko nauczyłby się realiów ligi włoskiej; o Gattuso mówi "obaj jesteśmy Kalabryjczykami". (Śledzę starania Rocco Commisso, fanom Milanu też to podpowiadam, życiorys jest w wiki.)

dalmare | 09.07.2018 02:22

*Columbia University w Nowym Jorku
(nie wiem czemu napisałam z błędem 2 razy...)
Columbia Lions jak i Columbia Lions Football mają hasła w wiki

Tzyklon | 11.07.2018 13:15

Serio, nie wiem jak 68-latek może brać przykład z 40 latka. Jak grał na uniwersytecie to Gattuso się nawet nie urodziłseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
11.07 23:37