REKLAMA
REKLAMA

Zieliński podpisze nowy kontrakt z Napoli?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  16.06.2018 13:06
Zieliński podpisze nowy kontrakt z Napoli?

Piotr Zieliński  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wszystko wskazuje na to, że Piotr Zieliński wkrótce podpisze nowy kontrakt z Napoli. Reprezentant Polski jest według prezydenta klubu Aurelio De Laurentiisa jednym z trzech "nietykalnych zawodników".

Klub z Neapolu chce za wszelką cenę zatrzymać Zielińskiego na dłużej. W tym celu zaoferował mu bardzo atrakcyjny kontrakt, na który, co wszystko wskazuje, polski pomocnik przystanie.

Nowa umowa, która miałaby obowiązywać do 2023 roku (obecna obowiązuje do 2021 roku), zagwarantuje Zielińskiemu podwyżkę. Z kontraktu ma także zniknąć klauzula z kwotą odstępnego, która obecnie wynosi 65 milionów euro.

W ostatnim czasie pojawiły się bowiem informacje, że gotowa na wyłożenie takiej kwoty za reprezentanta Polski może być Chelsea. Nowy trener Napoli Carlo Ancelotti chce jednak zatrzymać 24-latka w swoim zespole za wszelką cenę.

Piotr Zieliński obecnie przygotowuje się do pierwszego spotkania w finałach mistrzostw świata. Już w najbliższy wtorek reprezentacja Polski zagra z Senegalem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

gooral89 | 16.06.2018 13:21

Zieliński bardzo się rozwinął piłkarsko. Nawet w reprezentacji to widać. Pewnie że chcą go zatrzymać, nie dziwi mnie to. Pytanie tylko jakie plany na swoją przyszłość ma Piotrek. Może chce podnieść sobie poprzeczkę?seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy