REKLAMA
REKLAMA

Chiesa nie chce opuszczać Fiorentiny

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: Football Italia  |  01.06.2018 17:45
Chiesa nie chce opuszczać Fiorentiny

Federico Chiesa  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Federico Chiesa znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. Wszystko jednak wskazuje na to, że utalentowany skrzydłowy zostanie w Fiorentinie.

20-latek jest synem znanego byłego reprezentanta Włoch, Enrico Chiesy. Federico jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w Serie A. Interesują się nim m.in. SSC Napoli, Inter Mediolan, Liverpool FC, Manchester City oraz Manchester United.

- Teraz musi myśleć tylko o reprezentacji, ponieważ to jest dla niego wielka satysfakcja - powiedział dziennikarzom Enrico Chiesa.

- Co do spekulacji transferowych, to ma on ważny kontrakt i jest bardzo zadowolony. Na razie jest skupiony na drużynie narodowej, a następnie od poniedziałku musi cieszyć się miesiącem wolnego, ponieważ na to zasługuje - dodał.

- To był bardzo ciężki sezon. On i jego koledzy nadal muszą poradzić sobie ze śmiercią Davide Astoriego w marcu. W następnych kilku tygodniach musi odpocząć, aby znów być gotowym - stwierdził.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

tylko_INTER | 01.06.2018 23:26

myślę że bez szans żeby u nas wylądował

Kokodzambo | 02.06.2018 11:51

Fiorentina to dla niego bardzo dobre miejsce do rozwoju. Lepiej siedzieć rok zbyt długo we Fiorentinie, niż przeskoczyć o rok za szybko do jakiegoś Bayernu.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy