REKLAMA
REKLAMA

Emre Can porozumiał się z Juventusem

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  05.01.2018 12:36
Emre Can porozumiał się z Juventusem

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Pomocnik Liverpoolu Emre Can doszedł do porozumienia z Juventusem w sprawie najważniejszych warunków. 23-letni pomocnik, jeżeli nie wydarzy się nic szczególnego, dołączy do włoskiego klubu po zakończeniu sezonu.

Niemcowi z końcem obecnego sezonu wygasa aktualna umowa z Liverpoolem, w efekcie od stycznia może prowadzić rozmowy z innymi klubami.

Co prawda przedstawiciele The Reds cały czas starają się przekonać go do podpisania nowego kontraktu z klubem, ale wszystko wskazuje no to, że od nowego sezonu Can będzie zawodnikiem Juventusu. W czwartek piłkarz prowadził zaawansowane rozmowy z włoskim klubem i obie strony ustaliły najważniejsze warunki.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

ecko | 05.01.2018 12:55

Czyli nie uzgodnili skoro nie ma podanych najważniejszych danych ;)

Lotnik | 05.01.2018 13:19

Tak z czystej ciekawości, po co to Emre? W Live jest wiodącą postacią, gra sporo. Drużyna cały czas idzie do przodu. Trochę tego nie rozumiem.

Kokodzambo | 05.01.2018 13:36

@Lotnik, może z uwagi na możliwości Juventusu w Europie? A może Emre zwyczajnie źle zaczął się czuć w Liverpoolu? A może chciałby zapchać swoją gablotkę z pucharami? W Turynie też może być istotny, choć tam powolutku chyba robi się przesyt w srodku pola. Pjanić, Marchisio, Matuidi, Khedira, Bentancur, a na środku mogą grać również Asamoah I Sturaro. Ktoś chyba będzie musiał odejść, bo Can raczej na ławkę szykowany nie będzie. Khedira lub Marchisio zdaje się, a Marchisio broni tylko fakt bycia wychowankiem... szkoda.

Italia00 | 05.01.2018 14:21

Zakładając że z Juventusie jest kilka osób z pomocy, które po sezonie mogą opuśić skład to jest świetny ruch Turyńczyków.

Przynajmniej takim się wydaje. Zawodnik za darmo. Może gdyby odszedł ktoś z trójki Khedira/Sturaro/Marchisio? Bo wątpie, że Can będzie siędział na ławce, nie ten typ gracza.

Bianconeri18 | 05.01.2018 19:09

"może gdyby odszedł ktoś z trójki Khedira/Sturaro/Marchisio"    z tej 3 to raczej pewny Sturaro i chyba Khedira do odejścia niż Markiz.. tak mi się zdaję ;)  

Dobry ruch !

Kempes | 05.01.2018 19:33


Jeden z piłkarzy, któremu ciężko przypisać pozycje na boisku. w juniorach grał na lewej obronie, w The Reds w trójosobowym bloku defensywnym,  na pozycji nr 6. Jedna osoba zabezpieczająca 3 pozycje, z dużym bagażem doświadczeń.

Soccer | 06.01.2018 00:35

Na jakiej podstawie widzicie go w pierwszej jedenastce?
Ja na podstawie tego co pokazuje na boisku w obecnej kadrze ustawilbym go jako trzeciego do wejscia z lawki, moze nawet czwartego za Asa.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy