REKLAMA
REKLAMA

Skorża: To trudny moment w naszej szatni

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  20.09.2017 09:29
Skorża: To trudny moment w naszej szatni

Maciej Skorża  |  fot. ASInfo

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
- Ogromny zawód, rozczarowanie i trudny moment w naszej szatni. Musimy szybko zregenerować się i poprawić naszą grę - powiedział Maciej Skorża, cytowany przez oficjalną stronę Pogoni.

Pogoń Szczecin przegrała w serii rzutów karnych z Drutex-Bytovią Bytów w meczu 1/8 finału Pucharu Polski i pożegnała się z tegoroczną edycją rozgrywek.

Maciej Skorża ocenił po porażce swojej drużyny, że czuje ogromny zawód i rozczarowanie, a dla jego drużyny to bardzo trudny moment w szatni.

- Mieliśmy swoje okazje, myślę, że wystarczająco dobre i dużo. To powinno wystarczyć, żeby zakończyć mecz w regulaminowym czasie gry. Byliśmy jednak nieskuteczni. W dogrywce na boisku panował już chaos z obu stron. Niestety doprowadziliśmy do rzutów karnych, w których szczęście nie było po naszej stronie. Ogromny zawód, rozczarowanie i trudny moment w naszej szatni. To może być też weryfikacja, moment zwrotny w tym, co dzieje się z naszą drużyną. Przed nami dwa mecze u siebie w lidze. Musimy szybko zregenerować się po 120 minutach i musimy w wielu elementach poprawić naszą grę - skomentował trener Portowców.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco