Sparingi klubów Serie A: Remisy Napoli, Interu i Fiorentiny

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: SerieA.pl  |  23.07.2017 13:36
Kolejna partia sparingów klubów Serie A za nami. Tym razem Napoli zremisowało z inną ekipą włoskiej ekstraklasy Chievo 1:1, Fiorentina nie potrafiła pokonać Bari (1:1), a Inter zdołał zatrzymać Schalke (również 1:1). W lepszych nastrojach swoje mecze kończyły natomiast Lazio i Sampdoria, które wygrały (odpowiednio 1:0 i 2:0).

Napoli - Chievo 1:1

W sobotę Napoli zremisowało z innym ekstraklasowiczem. To Chievo prowadziło 1:0 po pierwszej połowie i trafieniu Inglese. Po zmianie stron stan rywalizacji wyrównał jednak Ounas, który błyszczy podczas zgrupowania w Trento.

W drugiej połowie na boisku pojawili się Polacy - w Napoli zagrali zarówno Zieliński, jak i Milik. Debiut w barwach Chievo zaliczył natomiast młodzieżowy reprezentant Polski, Paweł Jaroszyński.