REKLAMA
REKLAMA

Rosanero z nowym trenerem!

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  30.11.2016 22:53
Mecz ze Spezią w ramach Coppa Italia był ostatnim spotkaniem w roli szkoleniowca US Palermo dla Roberto De Zerbiego. Dotychczasowego opiekuna teamu z Sycylii zastąpił Eugenio Corini.

Odnotujmy, że wyspiarze odpadli z Pucharu Włoch po przegranej serii rzutów karnych z zespołem Spezii. Fakt ten sprawił, że cierpliwość stracił Maurizio Zamaprini, zwalniając dotychczasowego szkoleniowca Rosanero. Dodajmy, że to trzecia roszada na stanowisku trenera Palermo w trwającej kampanii.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

renegat | 01.12.2016 08:41

tym razem naprawdę bardzo dobry wybor. dziwne, ze Eugenio Corini, pozostawal tak bardzo długo bez pracy. wprawdzie dostal trudne zadanie, ale mysle, ze może podolac. jedynie problem polega na tym, ze nie bardzo wiadomo, czy prezydent Zamparini zagwarantuje mu spokojne warunki pracy. ale jeśli już się zdecydowal, to wybral pelne ryzyko i odpowiedzialność. według mnie Palermo, nie ma az tak tragicznego składu, aby nie powalczyć o utrzymanie. będą walczyly 4 druzyny - Palermo, Pescara, Crotone i Empoli. bo reszta zdaje się poza zaasiegiem. Palermo to interesujący folklor wloskiej ligi. jednak, jeśli chcą poprawić wizerunkowo, i tak rosnaca jakość ligi, to powinni zmniejszyć liczbe zespolow do 18. wtedy nie będzie miejsca na tandetę i polsrodki.

ssc1926 | 01.12.2016 09:08

Po odpadnięciu w słabym stylu z Coppa można się było tego spodziewać.
Wydaje się jednak, że na tym nie koniec roszad w Palermo (znając Zampariniego, po miesiącu będzie medytował nad nowymi rozwiązaniami)... Corini może i dobry wybór, ale czas oraz otoczenie na pewno nie sprzyjają, by wyciągnąć drużynę z dołka.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
28.09 23:18
28.09 18:53