REKLAMA
REKLAMA

Marcelo: O wyniku finału decydują drobne szczegóły

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  28.05.2016 10:35
Brazylijczyk Marcelo przed dwoma laty w finale Ligi Mistrzów w Lizbonie zdobył w dogrywce jedną z bramek dla Realu Madryt, który wówczas pokonał Atletico Madryt 4:1.

Teraz obie drużyny z Kastylii staną do rewanżu w walce o najważniejsze klubowe trofeum Starego Kontynentu na murawie San Siro w Mediolanie.

- Jesteśmy dobrze przygotowani na dobry początek i koniec. Myślę, że o wyniku finału decydują drobne szczegóły. Skupiamy się mocno właśnie na nich - przyznał Marcelo w rozmowie z dziennikiem Marca.

- Każdy chce wygrać w finale. Trzeba dużo biegać, ciężko pracować i popełnić jak najmniej błędów. Detale mogą mieć decydujące znaczenie. Mamy kolejną szansę przeżyć wyjątkowy wieczór i nie myślimy już o tym finale z Lizbony. Przed nami inny mecz, to będzie zupełnie coś innego i chcemy go po prostu wygrać - podkreślił Brazylijczyk.

- Najważniejsza będzie defensywa. Jeśli nie stracimy bramki i przynajmniej jedną strzelimy, to wówczas będzie dla nas doskonałe spotkanie. Trzeba jednak zachować mocno koncentrację aż do końca, aby spróbować zakończyć ten mecz bez straty gola - podsumował Marcelo.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy