REKLAMA
REKLAMA

Allegri: Zostaję w Juventusie

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: FourFourTwo  |  22.02.2020 22:22
Dziennikarze i kibice mogą wykreślić Massimiliano Allegrego z listy potencjalnych menedżerów Chelsea. Trener Juventusu Turyn zapowiedział bowiem, że pozostanie w obecnym klubie na kolejny sezon.

48-latek objął Bianconerich latem 2014 roku i już w pierwszym sezonie poprowadził ich do zdobycia mistrzostwa i Pucharu Włoch, a także do finału Ligi Mistrzów.

- W przyszłym sezonie będę trenerem Juventusu, ponieważ jeszcze przez rok obowiązuje mnie kontrakt. Nie było żadnego kontaktu ze strony innych klubów. Dobrze czuję się w Turynie, nie ma tutaj żadnych problemów. Teraz myślimy o piątym z rzędu Scudetto i Pucharze Włoch. Pracujemy nad poprawą gry w każdym sezonie – mówił Allegri.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

kapucyn7 | 07.03.2016 22:21

Ty się lepiej Maxie dopytaj polskich kibiców czy Ci pozwolą zostać.

Kokodzambo | 07.03.2016 23:52

Pierwsze, od kilku miesięcy, głosy o zwolnienie Maksa mogą pojawić się w przypadku odpadnięcia z Bayernem. Bo przecież wiadomo że Juventus był faworytem dwumeczu i ewentualna porażka będzie odebrana tak samo jak porażka z Frosinone czy Carpi.

nutopia | 08.03.2016 02:55

kapucyn7

Dobre :D niech Max nie zapomina kto tu pociąga za sznurki.

GrzegorzK | 08.03.2016 11:20

Pamiętam jak Allegri obejmował Juventus po Antonio. Miał piekielnie wysoko postawioną poprzeczke a pamiętając go z prowadzenia Milanu liczyłem na stagnacje Juventusu i powolne przygasanie. Natomiast Max zaskoczył mnie pod każdym względem. Nie dość, że nie zaczął obniżać lotów Juventusu to jeszcze podkręcił parę śrubek i Stara Dama zaczęła grać jeszcze lepszy futbol niż za czasów Conte (Niestety Allegri nie ma takich piłkarzy jak miał Antonio) Zdecydowanie poprawił się Juventus w fazie obronnej, gdy nie mają piłki. Samo ich ustawienie defensywne na boisku jest znakomite i ciężko się przez nie przebić. Pełne uznanie dla Allegriego za robotę, którą zrobił w Juve.

nanana-is-one | 08.03.2016 12:51

@GrzegorzK
Nie ma takich piłkarzy, Allegri ma lepszych piłkarzy i szerszą kadrę, to po pierwsze. A po drugie, masz słabą pamięć, albo bardzo wybiórczą. Wspominając sytuację Maxa w Milanie trzeba pamiętać o wyprzedażach, emeryturach i skupowaniu szrotu... Trudno jakieś wnioski wyciągać po tamtych wynikach. A obecna sytuacja Milanu pokazuje wyraźnie gdzie jest, może był, problem. miałem wątpliwości, po zatrudnieniu Maxa, na szczęście już ich nie mam :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy