Milan vs Udinese

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: seriea.pl  |  07.02.2016 14:28
W jednym z niedzielnych spotkań 24. kolejki Serie A, AC Milan przed własną publicznością podejmował będzie Udinese Calcio. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa są Rossoneri.

OSTATNIE WYNIKI

Kibice Milanu mogą być zadowoleni z postawy swojej drużyny w ostatnich tygodniach. W pięciu ostatnich ligowych meczach drużyna z Mediolanu trzy razy sięgnęła po komplet punktów i dwa razy podzieliła się punktami z rywalami. W ostatnim tygodniu odniosła dwa pewne zwycięstwa, najpierw wysoko 3:0 pokonując w derbach Inter, a następnie 2:0 wygrywając na wyjeździe z Palermo.

Zdecydowanie słabiej spisuje się Udinese, które na zwycięstwo czeka od 6 stycznia, kiedy pokonało 2:1 Atalantę Bergamo. W kolejnych pięciu meczach drużyna zanotowała trzy porażki (1:2 z Carpi, 0:4 z Juventusem, 1:4 z Palermo) i dwa remisy (0:0 z Lazio, 1:1 z Empoli). W niedzielę o przerwanie tej passy i zapisanie na swoje konto kompletu punktów będzie bardzo trudno.

HISTORIA

Pierwszy pojedynek obu zespołów w tym sezonie zakończył się wygraną 3:2 Milanu. Goście już po pierwszej połowie i trafieniach Balotellego, Bonaventury i Zapaty prowadzili 3:0. W drugiej połowie jedenastka z Udine nawiązała jeszcze walkę, ale było ją stać jedynie na dwa gole autorstwa Agyemanga-Badu i Zapaty.

TAKTYKA

Na liście nieobecnych w obu zespołach znajduje się kilku zawodników. Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez Diego Lopeza, Rodrigo Ely i Luiza Adriano.

Tymczasem Udinese zagra osłabione brakiem Alexandra Merkela, Giovanniego Pasquale, Maurizio Domizziego.

Statystyki sędziowskie przed 24. kolejką ligową, wraz z historycznym rysem, do obejrzenia tutaj >>>

DYSKUSJA

Do dyskusji na temat sobotniego meczu zapraszamy w komentarzach. Najciekawsze z nich pojawią się poniżej...

07.02.2016. godz. 15:00,  San Siro w Mediolanie
AC MILAN - UDINESE CALCIO

Przewidywane składy:

Milan: Donnarumma - Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli - Kucka, Montolivo, Bertolacci, Honda - Bacca, Niang

Udinese: Karnezis - Heurteaux, Felipe, Wague - Edenilson, Badu, Lodi, Kuzmanović, Armero - Zapata, Theareu

---

Nie zagrają:

Milan: Diego Lopez, Rodrigo Ely, Luiz Adriano (kontuzje)

Udinese: Merkel, Pasquale, Domizzi (kontuzje)

SZANSE WEDŁUG TOTOLOTKA

Wygra Milan: 61%
Remis: 23%
Wygra Udinese: 15%

Analitycy firmy bukmacherskiej Totolotek zdecydowanie stawiają w niedzielnym meczu na Rossonerich. Szanse Milanu na zdobycie trzech punktów oceniane są na 61%.

Więcej >>

TYP REDAKCJI

My również w tym meczu stawiamy na zwycięstwo dobrze spisującego się w ostatnim czasie Milanu. Nasz typ: 2:1.