REKLAMA
REKLAMA

"Czuję się odpowiedzialny za niepowodzenie Martineza"

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: FourFourTwo  |  05.02.2016 20:35
Jackson Martinez kompletnie nie sprawdził się w Atletico Madryt i ostatecznie odszedł do chińskiego Guangzhou Evergrande. Trener Rojiblancos Diego Simeone wziął na siebie odpowiedzialność za niepowodzenie snajpera.

Kolumbijczyk trafił na Vicente Calderon z FC Porto latem ubiegłego roku. W piętnastu występach w Primera Division zdobył jednak tylko dwa gole. Ostatecznie zdecydował się na dość zaskakującą zmianę otoczenia, przyjmując ofertę chińskiego klubu.

- Odejście Jacksona jest moją porażką. To oczywiste, że gdy piłkarz nie gra dobrze, to ja jestem za to odpowiedzialny. Martinez nie miał szczęścia i okazji, by zaprezentować swoją najlepszą stronę. Transfer był najlepszą decyzją dla obu stron. Mamy nadzieję, że Jackson znów będzie takim piłkarzem, jakiego oczekujemy – komentował argentyński szkoleniowiec.

- Nie mogę powiedzieć, o czym rozmawialiśmy i co stało się, kiedy przyszedł do szatni się pożegnać. To był bardzo emocjonalny moment. Jackson jest piłkarzem, który pracował z entuzjazmem, by dopasować się do zespołu. Po kilku rozmowach zdecydowaliśmy jednak, jakie będzie optymalne rozwiązanie. Cieszę się, że przy okazji kolejnego spotkania będziemy mogli spojrzeć sobie w oczy – dodał Simeone.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy