REKLAMA
REKLAMA

De Jong w Los Angeles Galaxy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  03.02.2016 19:16
Nigel de Jong został zawodnikiem Los Angeles Galaxy - ogłoszono na stronie internetowej klubu ze Stanów Zjednoczonych. 31-letni piłkarz w poniedziałek rozwiązał swój kontrakt z Milanem.

- Kilka miesięcy temu mój agent powiedział mi, że LA Galaxy jest zainteresowane sprowadzeniem mnie do klubu. Zdawałem sobie sprawę, że trudno będzie mi zmienić zespół, bo niedawno przedłużyłem kontrakt z Milanem. Miałem jednak ochotę trafić do MLS. Zależało mi na tym, by przejść do LA Galaxy, bo ostatnio nie dostawałem szansy na pokazanie swoich umiejętności. W moim wieku, przejście do drużyny ze Stanów Zjednoczonych to perfekcyjne rozwiązanie - powiedział de Jong.

Holender bronił barw Milanu od sierpnia 2012 roku. Wcześniej grał w Manchesterze City, Hamburgerze SV i Ajaksie Amsterdam. Na swoim koncie ma tytuły mistrza Anglii i Holandii.

De Jong jest 81-krotnym reprezentantem kraju. W 2014 roku z drużyną "Oranje" zdobył brązowy medal na mistrzostwach świata w Brazylii. Po raz ostatni w kadrze zagrał w marcu ubiegłego roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

TommyMasta | 03.02.2016 21:39

To się nagrał.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy