Zwycięstwa Lille i Guingamp

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  03.02.2016 20:49
Na Stade Pierre-Mauroy piłkarze Lille wygrali z zawodnikami Caen 1:0 (0:0). Tymczasem na Stade du Roudourou zawodnicy Guingamp pokonali Troyes 4:0 (1:0).

Co działo się na Stade Pierre-Mauroy? Do przerwy nie zobaczyliśmy bramek. Gospodarze mieli więcej z gry, ale nie przełożyło się to na efekty w postaci goli.

W 59. minucie gospodarze dopięli swego. Soumaro wykorzystał zagranie Bautheaca i podopieczni Antonettiego wyszli na prowadzenie.

W 85. minucie drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną, został ukarany jeden z zawodników gości - N'Kololo. Ostatecznie wynik tej konfrontacji już nie uległ zmianie i gracze Lille skromnie wygrali 1:0.

Lille - Caen 1:0 (0:0)
1:0 Soumaro 59’

Pełna statystyka meczu

Z kolei na Stade du Roudourou gospodarze już w piątej minucie wyszli na prowadzenie. Martins-Pereira celnie dograł do Erdinca i było 1:0 dla graczy Guingamp.

Tuż przed przerwą wyrównać mógł Thiago Xavier, ale jego próba była niewystarczająco skuteczna i do przerwy gospodarze prowadzili jednym trafieniem.

Tuż po zmianie stron na 2:0 podwyższył Sankhare i stało się już raczej jasne, że goście po raz kolejny przegrają w tym sezonie Ligue 1.

W 56. minucie beniaminka dobił jeszcze Giresse i gracze Troyes przegrywali już 0:3. Ostatniego gola tego wieczora zdobył pod koniec regulaminowego czasu gry Blas i finalnie gracze Guingamp zwyciężyli 4:0.

Guingamp - Troyes 4:0 (1:0)