REKLAMA
REKLAMA

Mancini: W derbach każdy wynik jest możliwy

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  31.01.2016 10:59
Szkoleniowiec Interu Mediolan Roberto Mancini nie chciał potwierdzić, że Eder otrzyma szansę debiutu w niedzielnych derbach z Milanem. Zawodnik dołączył do Nerazzurrich dopiero w piątek, ale według wielu może zagrać w niedzielę od pierwszej minuty.

- To wielka szansa dla niego i dla nas. Eder może być dla nas dużym wzmocnieniem, ale nie wolno nam myśleć, że z nim wszystko nagle się zmieni - powiedział Mancini.

- Kiedy powiedziałem, że mógłbym zdobyć kilka bramek w wieku 50 lat, to był tylko żart, ale ludzie przyjęli to jako atak. Nie powiedziałem nic złego. Mamy doskonałe stosunki z zawodnikami i mówimy sobie wszystko twarzą w twarz - kontynuował szkoleniowiec.

Ostatniego okresu Inter nie może zaliczyć do udanych. W ostatnich ośmiu spotkaniach drużyna zdobyła zaledwie 11 punktów, a w tygodniu doznała wysokiej porażki 0:3 z Juventusem w Pucharze Włoch.

- Styczeń to dziwny miesiąc dla wszystkich ze względu na okres transferowy. W trakcie sezonu również można mieć słabsze momenty. To długi sezon, byliśmy w górnej części tabeli do 6 stycznia i spokojnie możemy tam wrócić - mówił Mancini.

- Nie ma kryzysu. Po prostu nie uzyskaliśmy wyników, na które zasłużyliśmy. Przegraliśmy kilka spotkań w dziwny sposób. Na szczęście nadal jesteśmy blisko szczytu tabeli. Niedzielny mecz jest ważny, ale nie decydujący. Wygrana pomoże drużynie znaleźć więcej pewności siebie, ale na koniec i tak będą to tylko trzy punkty. Wiemy, że Milan jest teraz w lepszej formie, ale w derbach może paść każdy wynik - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco