REKLAMA
REKLAMA

Gerrard: To prawdopodobnie mój ostatni rok

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Sky Sports  |  02.01.2016 11:31
Rok 2016 będzie ostatnim w karierze piłkarskiej Stevena Gerrarda. Legendarny pomocnik Liverpoolu, a obecnie zawodnik Los Angeles Galaxy zapowiedział, że po zakończeniu nowego sezonu MLS prawdopodobnie zawiesi buty na kołku.

- Nie jestem na sto procent pewien, ale to będzie prawdopodobnie mój ostatni rok w roli zawodnika – 35-latek zdradził w wywiadzie dla „Daily Telegraph”.

- Odbyłem rozmowę z menedżerem The Reds Jurgenem Kloppem. Nie otrzymałem oferty jako takiej, ale klub dał mi do zrozumienia, że chętnie widziałby mnie z powrotem. Nikt nie stwierdził jednak jasno: „Chcemy byś to zrobił”.

- W zasadzie będę dostępny w listopadzie lub grudniu. Wszyscy się o tym dowiedzą. Na 75 procent rozpocznę szkolenie trenerskie. Żałuję, że nie zrobiłem tego, gdy miałem 21-22 lata. Będąc reprezentantem Anglii spędziłem wiele czasu w hotelach i oglądałem seriale. Gdybym miał już licencję trenerską CBA, wyrabiałbym teraz profesjonalne uprawnienia – wyznał Gerrard.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

mack | 02.01.2016 15:56

"Nie otrzymałem oferty jako takiej, ale klub dał mi do zrozumienia, że chętnie widziałby mnie z powrotem. Nikt nie stwierdził jednak jasno: „Chcemy byś to zrobił”. "

Wielka szkoda. Chociaż te kilka meczy ukoiłoby tęsknotę gry Stevena w Liverpoolu. Ah



seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
09.08 01:12
08.08 14:47