REKLAMA
REKLAMA

Ośrodek w Le Baule będzie bazą Polaków

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Goal.pl  |  13.12.2015 18:18
Chociaż jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, to w najnowszym wydaniu Le Parisien pojawiły się informacje na temat siedziby piłkarskiej reprezentacji Polski podczas Euro 2016. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ośrodek "Hermitage Barriere" w miejscowości La Baule.

Dzisiaj członkowie PZPN-u, sztabu szkoleniowego oraz kanału Łączy nas piłka byli obecni w hotelu, który miałby być bazą podopiecznych Adama Nawałki. Na jednym z portali społecznościowych zostało nawet udostępnione zdjęcie z ośrodkiem, w którym prawdopodobnie zamieszkają kadrowicze.
Le Baule to jeden z najbogatszych francuskich kurortów i miejscowość, która liczy łącznie 16 tysięcy ludzi. Mieści się w Bretanii. Gdyby ktoś chciał wybrać się samochodem z Warszawy do tej małej miejscowości, podróż mogłaby potrwać nieco ponad 20 godzin, cała odległość trasy liczy mniej więcej 2213 kilometrów.

Odnotujmy, że polscy piłkarze zamieszkaliby w hotelu 5-gwiazdkowym, z którego mieliby nie daleko na plażę. Treningi podopieczni Adama Nawałki przeprowadzaliby prawdopodobnie na Stadionie Miejskim "Moreau-Desfarges, o czym informuje serwis SportowFakty.Wp.pl.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy