REKLAMA
REKLAMA

Santos: Serbia ma wspaniałych zawodników

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  12.10.2015 09:43
W niedzielę Portugalia pokonała na wyjeździe Serbię 2:1 w meczu ósmej kolejki eliminacji do Euro 2016. Po spotkaniu szkoleniowiec gości, Fernando Santos przyznał, że jego zdaniem podopieczni Radovana Curicia zasłużyli na zajęcie drugiego miejsca w grupie I.

"Białe Orły" zakończyły ostatecznie swoje zmagania o awans do finałowej fazy rozgrywek na czwartej pozycji. W październiku zostały ukarane przez UEFA odjęciem trzech punktów za incydenty podczas przerwanego meczu z Albanią.

- Uważam, że Serbia ma w swoim składzie wspaniałych zawodników, którzy zasłużyli na drugie miejsce. Taka jest jednak piłka nożna i trzeba się z tym pogodzić - powiedział 61-letni trener cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

- Wiedziałem, że moi młodzi piłkarze mogą przyczynić się do końcowego zwycięstwa. Przygotowujemy kolejną generację zawodników i zamierzamy przetestować ich w najbliższych sparingach, aby byli gotowi do gry w finałach - podsumował.

Portugalia zajęła pierwsze miejsce w grupie I, mając w swoim dorobku 21 punktów. O siedem "oczek" wyprzedziła drugą Albanię.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco