REKLAMA
REKLAMA

Squizi: Berardi kosztuje 25 milionów euro

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  22.02.2020 22:22
W pierwszym niedzielnym spotkaniu ligi włoskiej piłkarze Empoli na swoim stadionie podejmować będą Sassuolo. Wyżej w tabeli są obecnie Neroverdi, którzy są postrzegani jako faworyt dzisiejszej rywalizacji. Tymczasem na temat Domenico Beardiego wypowiedział się na łamach włoskiej prasy Lorenzo Squinzi, który jest prezesem ekipy z regionu Emilia-Romania.

- Juventus pod koniec sezonu może próbować pozyskać Berardiego. Jednak wszystko może odbywać się pod warunkiem, że wyłoży na transfer 25 milionów euro - stwierdził cytowany przez Il Giornale pryncypał Sassuolo, Lorenzo Squinzi.

- Jeśli władze Starej Damy nie zdecydują się na wspominany ruch, to Domenico nadal będzie przywdziewać naszą piękną koszulkę - dodał z uśmiechem.

W trwającym sezonie 21-letni napastnik wystąpił w czterech meczach ligi włoskiej, w których jeszcze ani razu nie wpisał się na listę strzelców.

Przypomnijmy, że w czerwcu zawodnik oficjalnie stał się pełnoprawnym piłkarzem Sassuolo, za którego sternicy klubu zdecydowali się zapłacić 10 milionów euro. Jednakże turyńczycy zapewnili sobie prawo do wykupienia zawodnika po sezonie.

Czytaj również

Empoli vs Sassuolo
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

dostojnyfarmata | 04.10.2015 12:00

nie do końca ogarniam te ruchy między Juve a Sassuolo i mam wrażenie, że Turyńczycy średnio na nich wychodzą.

Kokodzambo | 04.10.2015 14:09

I zdaje się, że tak jest, bo opcja wykupu za kwotę 18 mln obowiązywała do końca tegorocznego mercato, a w 2016 kwota wykupu miała zostać ustalona na 25 mln.

25 mln za talent czystej wody? Majątek to to nie jest. Wróć, 20, bo Juventus już jest 5 mln do przodu na Berardim. Dziś za 20 mln nie kupi się żadnego młodego utalentowanego grajka.

dostojnyfarmata | 04.10.2015 16:06

pytanie czy nie taniej by wyszło jakby nie odsprzedawali karty Berardiego Sassuolo i go wypożyczyli gdzieś żeby się ogrywał?

Ronnie_Juventus | 04.10.2015 17:44

Może i taniej, tylko pytanie jest czy w innym klubie, na wypożyczeniu, dostawałby tyle szans ile w ekipie Sassuolo? Wydaje mi się, że kluby mniej chętnie ogrywają zawodników "tylko" wypożyczonych aniżeli tych, którzy są ich "własnością" :)

Ragnarock | 04.10.2015 17:51

Ronnie_Juventus
Chyba w miarę logiczne, że tak jestseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy