REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Musimy przyjąć zasłużoną krytykę, która na nas spada

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  21.09.2015 09:22
- Porażka bardzo nas boli, bo pierwszy raz byliśmy dziś drużyną, która zajmuje miejsce jakie zajmuje - mówił po przegranym pojedynku z Jagiellonią szkoleniowiec poznańskiego Lecha, Maciej Skorża.

- Ten mecz mógł zupełnie inaczej się ułożyć. Po pierwszym fragmencie, gdy Jagiellonia mocno nas zaatakowała, potrafiliśmy to wytrzymać i zacząć grać więcej do przodu, utrzymywać się i tworzyć własne sytuacje. Niestety jeden błąd w kryciu i dopuszczenie do dośrodkowania sprawiło, że musieliśmy gonić wynik - dodał Skorża cytowany przez oficjalną stronę mistrzów Polski.

- W drugiej połowie zagraliśmy tak ofensywnie, jak nas na to w tej chwili stać. Przenieśliśmy ciężar gry, rozgrywanie piłki była dość ciekawe, potrafiliśmy się utrzymać na połowie rywala, ale brakowało spokoju, odpowiedniego wykończenia akcji i podania w pole karne. Nie ma też co ukrywać, że ustawienie z Darko i Dawidem nie było tym, co ćwiczyliśmy, ale choroba Kaspra pokrzyżowała nam plany - stwierdził Skorża.

- Widać było, że drużyna do końca walczy, ale niestety same chęci czasem nie wystarczą. Sytuacja nasza jest na chwilę obecną dosyć trudna. Nie wiem czy któryś z chłopaków w naszej szatni był już w takiej sytuacji. To nie ułatwia sprawy, ale musimy sobie z tym poradzić. Najważniejsze to mieć głowy we właściwym miejscu i przyjąć zasłużoną krytykę, która na nas spada - podsumował trener Lecha.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco