Mediolan jest czarno-niebieski!

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: SerieA.pl  |  13.09.2015 20:11
Inter Mediolan pokonał 1:0 AC Milan w Derbach della Mandonnina i został samodzielnym liderem włoskiej ekstraklasy z kompletem zwycięstw. Trzy punkty nerazzurrim zapewnił w drugiej połowie Fredy Guarin (fot).

Już w trzeciej minucie Luiz Adriano mógł pokonać Handanovicia, ale przegrał pojedynek z bramkarzem Interu. Chwilę później ten sam zawodnik popisał się fenomenalną szybkością, ale tym razem uderzył ponad bramką.

Po półgodzinie swoją okazję miał Honda, ale jego strzał był zbyt anemiczny, by móc zaskoczyć Handanovicia. Ze strony Interu swoich sił spróbował Jovetic, ale jego uderzenie po długim słupku o włos minęło bramkę. Najlepsza okazja miała miejsce jednak w ostatniej akcji przed przerwą - Icardi znalazł się sam na sam z Lopezem i trafił wprost w niego.

Tym samym goli po 45 minutach nie było.

Od początku drugiej połowy bardzo aktywny był Fredy Guarin, który najpierw w 55 minucie uderzył głową i Lopez z największym trudem wybronił, a następnie, po szybkiej kontrze, uderzył po długim rogu nie do obrony i Inter cieszył się z prowadzenia.

Choć Milan wprowadził na boisko Mario Balotellego, to nawet jego postawa nie zmieniła faktu, że z kompletu punktów cieszył się były zespół Super Mario.

Inter Mediolan - AC Milan 1:0 (0:0)
1:0 Guarin 58'

Pełna statystyka meczu

Zapis relacji minuta po minucie:

KONIEC

90 minuta - Doliczone pięć minut.

87 minuta - Przewrotka Murillo, ale obok bramki i obrońca musi szybko wracać pod własne pole karne.

80 minuta - Znowu Balotelli, tym razem z rzutu wolnego. Handanović nie dał się pokonać.

78 minuta - Balotelli uderza zza pola karneg, piłka odbija się od zewnętrznej części słupka i wychodzi poza boisko.

75 minuta - Balotelli przedzierał się w pole karne, ale jego podanie zostało wybite.

69 minuta - Telles wchodzi na boisko za kontuzjowanego Juana Jesusa.

62 minuta - Na boisku melduje się Mario Balotelli!

58 minuta - Szybki kontratak Interu, Guarin uderza po długim rogu i gol!

55 minuta - Guarin główkuje, piłka odbija się od ziemi i niemal nie zaskakuje Lopeza. Ostatecznie tylko rzut rożny.

54 minuta - Milan częściej na połowie Interu, ale nic z tego nie wynika.

50 minuta - Montolivo huknął z dystansu, ale obok bramki.

49 minuta - Szarża Joveticia zakończona zablokowaniem strzału.

46 minuta - Druga połowa rozpoczęta.

21:40 Najlepsza sytuacja do przerwy.
PRZERWA

45 minuta - Icardi! Chyba najlepsza okazja Interu w pierwszej połowie! Sam na sam z Lopezem i nie ma gola!

43 minuta - Jovetic dośrodkowuje w pole karne, tam piłkę głową muska Guarin i spokojnie chwyta ją Handanović.

38 minuta - Jovetić po długim słupku, tuż obok!

30 minuta - Honda uderza z dystansu, ale nie ma mowy o poważnym zagrożeniu. Spokojnie łapie Handanović.

25 minuta - Guarin uderza i będziemy mieć rzut rożny, piłka po nodze De Sciglio!

22 minuta - Abate zatrzymuje nieprzepisowo Joveticia, żółta kartka dla gracza Milanu.

17 minuta - Bacca dostał piłkę w pole karne, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Murillo.

13 minuta - Bez kolejnych groźnych akcji. Pomysłowość obu ekip kończy się pod polem karnym rywala.

7 minuta - Adriano wyprzedza Medela, ale uderza nad bramką.

5 minuta - Jovetić uderza tuż obok słupka.

3 minuta - Luiz Adriano spróbował swoich sił z Handanoviciem. Górą bramkarz Interu.

1 minuta - Inter rozpoczął mecz.

Inter: Handanovic - Santon, Medel, Murillo, Jesus; Guarin, Melo, Kondogbia; Perisic, Icardi, Jovetic
Ławka: Carrizo, Telles, Montoya, Ranocchia, D'Ambrosio, Nagatomo, Gnoukouri, Brozovic, Palacio, Biabiany, Ljajic, Manaj

Milan: Diego Lopez - Abate, Zapata, Romagnoli, De Sciglio; Kucka, Montolivo, Bonaventura; Honda; Luiz Adriano, Bacca
Ławka: Abbiati, Donnarumma, Alex, Calabria, Rodrigo Ely, Mexes, Poli, De Jong, Nocerino, Suso, Balotelli, Cerci.

Komentarze | 54 komentarzy

Modell10 | 13.09.2015 20:15

Patrząc na układ tabeli.. dzisiejsze wyniki oraz wczorajsze..
Każdy inny wynik niż porażka będzie bardzo dobrym wynikiem i będzie oznaczać, że żadna z drużyn nie odskoczy nam na więcej niż 3 pkt.

Jednak dalej nie ma co się łudzić o zero z tyłu.. tak więc trzeba liczyć na super skuteczność ofensywy..
Oby to był mecz życia naszej drugiej linii. Na to liczę, obym się nie przeliczył..

NewMaldini | 13.09.2015 21:38

Do pierwszej połowy trzy do jednego w stuprocentowych sytuacjach dla Milanu. Adriano powinien strzelić dwie bramki, ale Handanović i Medel niesamowicie interweniowali, równie świetna interwencja Lopeza w końcówce.  W zasadzie jedynym słabym ogniwem Honda, Kucka i Montolivo pozytywnie zaskakują. Murillo ogrywany niemiłosiernie przez Adriano i Bacce i to na chwilę obecną zdecydowanie najsłabszy element Interu. Rossoneri w przewadze, grunt to nie stracić skupienia.

TommyMasta | 13.09.2015 22:43

Fajny mecz ;) Dawno nie było tak dobrego spotkania derby Mediolanu.

Ten sezon będzie niesamowicie ekscytujący ;) Roma i Inter wyglądają na mocne, Juventus pewnie też niedługo zatrybi. Fiora, Lazio czy Milan też mogą powalczyć. Wygląda na to, że nie będzie drużyny, która zdominuje ten sezon, dlatego walka o top 4-5 będzie arcyciekawa.

Depay7 | 13.09.2015 22:43

Grande Inter , Grande Mancini. Nerazzuri zmierzają po Scudetto.

Odet | 13.09.2015 22:45

Inter Królem Mediolanu !!!

SuperMario zasługuje na gola, ale na szczęście jeszcze nie teraz :)

Pozdr.

Rivera | 13.09.2015 22:46

Ogromny pech Milanu, tyle moge powiedziec. Cerci, Honda bardzo slabo, Balo oby tak dalej. Remis bylby sprawiedliwszym wynikiem, z ktorego zadowolony nie jestem, ale Milan gral dobry mecz a Inter w zasadzie caly czas sie bronil w drugiej polowie co nie ulatwialo stwarzania sytuacji. Romagnoli solidnie.

NewMaldini | 13.09.2015 22:46

Szkoda niewykorzystanych szans Adriano i Balo. Moim zdaniem mieliśmy mecz w garści i mogliśmy to wygrać, ale niestety Guarin popisał się nieco szczęśliwym, ale fantastycznym strzałem z poza pola karnego. Potem Inter zamurował bramkę, i niestety nie zdążyliśmy już strzelić wyrównującej bramki. Milan mógł się podobać w tym meczu, optymistycznie patrzę w przyszłość. Gratulacje dla kibiców Interu, czekamy na kolejne derby.

pelus33 | 13.09.2015 22:47

poziom super mecz kapitalny dominowalismy ale inter mial wecej szczescia........ supermario powinien grac caly mecz wyjasnilby sytuacje napewno zle decyzja mihajlovica adriano slabiutko on powinien zejsc a nie bacca ....... ten melo ma z garkiem napewno szkoda mogly byc 3 pkt gdyy supermario gral od poczatku forzaaa milan

lukaszz | 13.09.2015 22:47

Poza sytuacją z 2 minuty nie przypominam sobie niemiłosiernego ogrywania tego gracza, Wręcz na odwrót, on ogrywał ich. Bez Mirandy udało się zachować czyste konto

SUUUUUUUUUUUUPER waże 3 pkt, KONDON super druga połowa, Icardi niestety nie sprawdza się jako kapitan, Musi być bardziej konkretny,

FORZA INTER.

zirytowany | 13.09.2015 22:47

Adriano to jednak nie jest gracz na miare Milanu, troche nie rozumiem zmiany Bacci , SuperMario mogl zmienic Adriano pomimo ze mial wiecej okazji niz Carlos...coz Inter ma wiecej jakosci w pomocy i to bylo widac, mecz wyrownany, ale jak sie marnuje dwie setki na poczatku spotkania ... .

Fan Serie A | 13.09.2015 22:47

Jak Inter nie potknie się o Chievo to będzie bardzo ciekawie.

Rivera | 13.09.2015 22:50

btw. Murillo mi sie dzis bardzo podobal z Interu.

damien_urukhai | 13.09.2015 22:51

Usmiech Manciniego po koncowym gwizdku bezcenny. W Interze podobal mi sie Murillo, Medel i Guarin a takze Handanovic bardzo pewnie. Najmniej mi sie podobal JJ ale zagral przyzwoicie. Kondogbia w kilku momentach pokazal klase choc byl mocno atakowany przez 2-3 Milanistow.
Milan natomiast jedyne co moze w tej chwili grac z tymi 'kreatywnymi' pomocnikami to dzida na Adriano,Bacce, Balo i niech oni cos kombinuja. Cerci daremny, Kucka i Bonaventura to samo.
W pomocy Milan ma tylko jedengo dobrego gracza - Honde.

1908 | 13.09.2015 22:52

Inter do 59 minuty prowadzil grę,Milan grał z kontry w pierwszej połowie Inter miał ponad 60 % posiadania piłki Murillo w pierwszej połowie jakiś wystraszony tyle błędów... ale za to w drugiej pokazał klase

IbraGol | 13.09.2015 22:53

Jeśli obydwa zespoły będą tak grały przez cały sezon to mają szansę na dobre lokaty na koniec sezonu. Mecz naprawdę bardzo dobry, mnóstwo akcji, walka szkoda że nie padło więcej bramek.
Ten Kucka bardzo pozytywnie no i Balo;) mógł zostać bohaterem.  A zachowanie zawodników Interu po faulu na nim typowa chamówa, szkoda że im nie strzelił to by im nosa utarł.
Cóż szkoda punktu bo sprawiedliwszy byłby remis ale to początek sezonu.
Max Lopez super poziom, Max Allegri też - tak trzymać;)

FORZA MILAN!

HotRod | 13.09.2015 22:53

[Żegnamy. Moderator.]

NewMaldini | 13.09.2015 22:55

Swoją drogą, mam nadzieję, że Sinisa w następnej kolejce postawi na atak Bacca - Balo - Adriano, bo każdy z tych zawodników wygląda świetnie na boisku.

Co do komentarzy - No cóż, może i Milan dziś wyglądał lepiej, ale wygrywa ten kto strzeli więcej bramek, dziś mieliśmy pecha, taka jest piłka.

RM19 | 13.09.2015 22:55

Ci co mówią o dominacji Milanu prze cały mecz proponuje go oglądnąć od nowa chyba że skleroza już doskwiera bo Inter na pewno nie był gorszy i miał klarowniejsze sytuacje

rafik | 13.09.2015 22:56

Bardzo dobre zawody.. Milan stworzył więcej klarownych okazji i szkoda tej jednej kontry Interu. Skuteczność do poprawy. Gratulacje dla kibiców Interu.

Tobias | 13.09.2015 22:59

Abate zagrał tragiczny mecz. Kucka grał za dwóch zawodników, harował na całej linii, a Abate tylko asystował. Koleś wypisuje pierdoły na twitterze, a osłabił drużyne, która grała w 10-tke. Bramka Interu z kosmosu, ja niewiem jak oni po tej akcji mogli strzelić gola. Czemu żaden środkowy obrońca nie podbiegł bliżej do Guarina jest zagadką nie do wyjaśnienia. Jedynie De Sciglio(świetny mecz) z boku obrony wyszedł, ale było za późno. Balotelli świetnie bije stałe fragmenty gry, jak dostaje piłke to jest groźnie, ale... on nadal nie pracuje na boisku. Stoi jak kołek i patrzy się co się dzieje. Nadal niczego się nie nauczył. Niewyjaśnione są dla mnie zmiany Bacci. Cerci? Serio? Ja nie chce gościa już widzieć w tym sezonie na boisku. Cerci jest tragiczny, zastanawiam się czy miałby pierwszy skład w dzisiejszycm Torino.

Wynik niesprawiedliwy, Inter nic nie gra i w końcu zacznie gubić punkty. Boli mnie jednak to, że Milan ie zdobywa punktów. Drużyna nadal potrzebuje transferów bo jeśli z ławki wchodzi Cerci lub Poli, a w pierwszym składzie grają piłkarze, którzy na kilka szans strzałów z dystansu żaden nie trafia w światło bramki to o jakiej drużynie tu mówić? Bonaventura robi dużo zamieszania, pracuje na boisku, ale nadal to nie jest poziom na grę Milanu. Honda miewa przebłyski, ale przebłyski zagrań kwalifikują piłkarza na ławke rezerwowych, a nie pierwszy skład.

Na plus o dziwo Kucka i Montolivo. Kucka pokazał się z naprawdę świetnej strony bo musiał harować za muła Abate i jeszcze w ataku kreował sytuacje.

piwosz | 13.09.2015 23:05

Pisanie ze Inter nic nie gra to chyba jakis lapsus. Inter gra i zdobywa punkty. Jak Inter dojdzie do szczytowej formy to dopiero odskoczy. Na razie wygrywaja mimo braku zgrania. Inne zespoly ani nie graja nic wielkiego ani nie punktuja.

wrobel1908 | 13.09.2015 23:06

Inter jak się zgra  to powinno być naprawde dobrze bo ewidentnie było widać brak zgrania w niektórych momentach

renegat | 13.09.2015 23:08

zupelnie na chlodno, juz po meczu, mozna stwierdzic, ze Milan byl zespolem minimalnie lepszym, ale to Inter wygral minimalnie. zdecydowanie najlepszy mecz Milanu od poczatku sezonu. zywo, zywo, bardzo zywo, szczegolnie w pierwszej odslonie. to, czego brakowalo Milanowi, to strzalow na bramke. powinni zdecydowanie czesciej uderzac. ale moze brak pewnosci siebie. w czasie meczu obrona swietnie, poza dwoma wpadkami. w koncowce pierwszej polowe zostal De Sciglio i powinna pasc bramka. a potem wejscie Guarina. ale tutaj nie patrzylem jeszcze na powtorki, wiec ciezko mi ocenic ta sytuacje, kto zawinil.

jesli tak bedzie prezentowal sie Milan Mihajlovica, to wkrotce powinno to zaskoczyc. ale pod warunkiem, ze trybiki zaskocza, bo roznie jest to w zyciu. zobaczymy. dzisiaj warto wyroznic Zapate, Romangoliego, Montolivo (najlepszy mecz od czasu przejscia do Milanu), Bonaventure (najlepszy na boisku) i Kucke (pokazal niedowiarkom, ze ma papiery na wielka ekipe). coz, nie udalo sie. ale sezon dlugi, a poki co mamy wiecej punktow od Juventusu. jedyne pocieszenie w tym nieszczesciu.

renegat | 13.09.2015 23:11

a faktycznie, Milancio@ zapomnialem pochwalic Balotelliego. prawie wejscie smoka. w kazdym razie, tak jak podejrzewalem. istnieje spore prawdopodobienstwo, ze Balo tym razem sie zmieni na lepsze.

piwosz | 13.09.2015 23:13

Mediolan czarno-niebieski! Forza Inter! Zawodnikom potrzeba wiecej zgrania a bedzie tylko lepiej. Kolejny cel to Chievo. Forza Ragazzi!

damien_urukhai | 13.09.2015 23:15

Milancio
no sorry ale tak to wygladalo. Kucka harowal za dwoch, byl widoczny ale nic z tego nie wynikalo.
Szarpal, ze tak powiem :) Honda byl mniej widoczny ale potrafil chociaz ruszyc z pilka do przodu.To co widzialem po stronie Milanu to rozgrywanie typu - pilka do napastnikow i oni musieli cos sami kreowac bo ich pomocnicy nie byli w stanie nic zrobic. Tak wlasnie wygladala ta przewaga Milanu. Wiecej posiadania, niby byl to atak pozycyjny ale brakowalo drugiej linii. Inter sie ogarnal w obronie dlatego sorry ale w drugiej polowie to Milan poza dwoma dobrymi strzalami Balo, ktore w sumie nie byly jakimis okazjami, nic nie stworzyl.

NewMaldini | 13.09.2015 23:16

Kucka dziś jednym z najlepszych, jak nie najlepszym piłkarzem na boisku - gracz sprowadzony za grosze (porównując do transferów Kondogbii, Bakki czy Perisicia), a jednak pokazał klasę. Pomoc to największa niepewna w Milanie. Mamy kilku solidnych pomocników i wyjadacza De Jonga, ale nie ma gracza który mógłby wziąć na siebie ciężar gry, spokojnie rozprowadzić piłkę czy nadać tempo wyprowadzania akcji. Montolivo dziś nieźle, ale jego forma jest nierówna. W styczniu ktoś przyjść musi.

1908 | 13.09.2015 23:17

Inter był lepszy i wygrał ten mecz.

piwosz | 13.09.2015 23:21

Przede wszystkim trzeba dzisiaj pochwalic Felipe Melo. Swietny debiut w Interze. Spokoj i klasa sama w sobie. Ogolnie pomoc Interu dzisiaj na duzy plus. Perisic musi sie jeszcze zgrac z chlopakami. Widac mala ilosc treningow.

pelus33 | 13.09.2015 23:26

lopez,kucka,de sciglio,abate,zapata i bacca super zagrali supermario wejscie smoka dlaczego on nie gral calego meczu to byl wielki blad mihajlowica w pol godziny namieszal wiecej na boisku niz cala reszta......gralismy lepej ale inter mial wecej szczescia tak to jest w pilce obiektywnie i brakuje nam jeszcze solidnych pomocnikow 3ba zbierac punkty juz 6 stracilismy forzaaa  milan ps.inter szalal najbardziej na rynku transferowym i efekty widac wydali sporo kasy i przebudowali ekipe nam sie niestety nie udalo zrealizowac planu w 100 procentach ale ekipa jest i tak dobra sezon bedzie ciekawy  niech balo swoja frystracje przeleje na bramki na boisku i bedzie super moze jest troche szalony ale potencjal ma niesamowity

piwosz | 13.09.2015 23:33

Gol Guarina cieszy oko. Przymierzyl idealnie. Ktos jeszcze placze za Hernanesem? Widac ze byl zbedny. Natomiast pozostawienie Fredy'ego to sluszna decyzja Mancio. Ponadto najlepsi na boisku Jojo, Melo, Medel i Murillo.

NewMaldini | 13.09.2015 23:39

Melo? Wy tak na poważnie? Gość przez większą część meczu skupiał się na prowokacjach i brzydkich faulach. Po wejściu Balotellego w zasadzie skupił się już tylko na gadaniu, w szczególności do czarnoskórego Włocha. Ten człowiek nigdy się nie zmieni.

NewMaldini | 13.09.2015 23:43

Co to Medela - w pełni się zgadzam.

Najlepszy1908 | 13.09.2015 23:53

Wiedziałem że wygramy. Teraz ograć oba zespoły z Werony

IbraGol | 13.09.2015 23:55

Melo, Snejder, teraz Eto i inni którzy grają w lidze tureckiej to już odpady z lig euroepjskich a dla Was Melo zagrał dzisiaj super zawody hehe dobre;) to koleś prowokator, skoro dla Interu taki gracz to skarb to gratulacje. I jeszcze jedno, piszecie o zgraniu, czyli ze 3,4 mecze sparingowe, teraz 3 mecze w lidze i dalej nie jest zgrany to kiedy będzie?? w 38 kolejce?;)  w ogóle tabela jak na razie wygląda dość "dziwnie" ciekawe jak będzie wyglądać powiedzmy na półmetku, jeśli niektóre zespły się nie ogarną może być sensacyjnie;)

Najlepszy1908 | 13.09.2015 23:58

[Ostrzeżenie. ModSerieA4]

Bianconeri18 | 14.09.2015 00:02

i jakoś Inter też wymienił tylu graczy a jakoś punktuje ehhh szkoda że Juve nie dotrzymuję walki na początku sezonu ... fajna rywalizacja byłbay :(  ale jeszcze będzie !

gratki

pixagod | 14.09.2015 00:04

Juventus, Milan, Roma z tyłu i tak ma być do końca sezonu ;). Fonomenalny dzień Handanovica, mecz był naprawdę wyrównany ale wygrał lepszy

cafe | 14.09.2015 00:09

pixagod

Napatrz się na tabelę, bo zaraz przyjdą kontuzję i będzie lipa. Inter nie wytrzyma takiego tempa :)

Najlepszy1908 | 14.09.2015 00:13

teraz gra nie ma wyglądać pięknie, mamy tylko punktować od 8-9 kolejki powinno być dużo lepiej.  Mamy naprawdę fajny skład, dużo powie spotkanie z Chievo, w końcu grają naprawdę dobrze

zorpoks | 14.09.2015 00:39

IbraGol
Frustracie nie przesadzaj. To były debiuty Melo, Tellesa i Perisica to kiedy mieli sie zgrac? Dopiero 3 oficjalny mecz Interu w ktorym zagralo 6 nowych graczy.
Jak się zgrają to będzie ladnie to wyglądać.
Melo? Mógłby nawet przyjść z bangladeszu ważne, że radzi sobie z zawodnikami w SerieA.

lubiekoty | 14.09.2015 00:41

pixagod

Na "szczęście" gra tylko w lidze i w krajowym pucharze ;-)

subiektywny | 14.09.2015 06:21

Tak po krotce. Na plus Handa Melo Guarin Medel. Reszcie gratuluje za zaangazowanie. Mecz walki. Wygrala lepsza druzyna zdobywajac bardzo cenne 3 pkt. Mancini w 2 polowie poukladal gre w srodku pola poniewaz w pierwszej Inter oddal za duzo miejsca. Ta druzyna ma potencjal ale potrzebuje jeszcze czasu. Wielki zespol poznajemy po tym, ze kiedy nie idzie jest ciezko potrafi jednak wyszarpac tą jedna bramke wiecej niz rywal i wygrac. Inter to robi za co szacuneczek. Teraz Chievo, dreczyciel wypalonego Majstra ;)
FORZA NERRAZURI !!

Hypnos#Inter | 14.09.2015 06:26

świetne widowisko, jedna i druga drużyna miała swoje okazje. po raz kolejny potwierdziło się że mecze sparingowe i kontrolne przed sezonem to jedno a liga to drugie. widać że mamy spory potencjał do wykorzystania, nie wszyscy zawodnicy grają już na 100%. Milan też zagrał dzisiaj fajnie ale okazało się to za mało na dobrze dysponowany od początku sezonu Inter. tak dla przypomnienia dla niektórych gorących głów kibiców Milanu, w piłce liczy się to co wpada do siatki a nie obijanie słupka oraz ilość rożnych czy wolnych. osobiscie uważam że pozostawienie Bacci i wejście Balo mogło przynieść lepsze rezultaty niż to co wymyślił Sinisa. widać że Mario chciał nas ukłuć ale mu nie wyszło. koniec meczu to bicie głową w mur zawodników Milanu, ale nasza formacja obronna spisywała się wczoraj nadspodziewanie dobrze.

Till Infinity | 14.09.2015 07:04

Nie wiem w czym Milan był lepszy w tym meczu. Do czasu straty gola Milan niemal wyłącznie w głębokiej defensywie. Potem Ballo na zaangażowaniu postrzelał petardy z wolnych, ale to tyle. Mało jak na tyle gotówki wydanej w mercato. I jasne, Inter cały sezon takiej formy nie utrzyma, przerabialiśmy to, ale Ballo takiego zaangażowania też nie utrzyma ;)

michal007f | 14.09.2015 07:30

Till Infinity
Czy twoje wróżby zawsze się sprawdzają ?

Italia00 | 14.09.2015 08:38

A jak napisałem, że po 4 latach dominacji Juventusu, najbardziej po tym okienku transferowym boję się Interu, to mnie wyśmiano.

Jestem przekonany, przekonany, że po tym sezonie Inter wraca do Ligi Mistrzów. Ba, może nawet z pierwszego miejsca?

Konrad Robert | 14.09.2015 09:22

Fajne zawody.Milo sie ogladalo te Derby.Szkoda sytuacji Icardiego.

Adqu | 14.09.2015 09:30

Przeczytałem wszystkie komentarze i dawno się tak nie uśmiałem :D bez urazy ale ktoś tam pisze
- "Inter nic nie grał..."
- "przyjda kontuzje i będzie  d**a"
Melo szrot itp...

Eh boli przegrana ;P Tym razem wygrał lepszy! Forza, świetny mecz Handy w końcu, dawno nie widziałem tak skutecznej obrony Interu, pomysł z Medelem na nowej pozycje strzał w 10tke Mancio, no może Murillo troche kaleczył (z tym podaniem  na początku meczu to przesadził) później już coraz lepiej. Tylko perisic trochę odstawał ale to zrozumiałe, Kondogbia rajdy między czarno-czerwonymi pachołkami jak na treningu heh. W Milanie chyba Adriano taki szybki, bywało groźnie.

Guarin strzał nie do wyciągnięcia, brawo!
Teraz nie tracić głupio punktów i początek sezonu jest nasz.

Co do Melo to trochę wolny ale widać doświadczenie i zaangażowanie, czasem aż za bardzo, będzie łapał kartek.
Ps. Na dodatek Icar jeszcze nie zaczął strzelać :P

piwosz | 14.09.2015 11:08

Melo po profesorsku rozprawial sie z przeciwnikiem. Trzeba grac twardo a nie plakac.

FigoBack | 14.09.2015 12:30

Wedlug mnie mecz bardzo wyrownany ,gratulacje dla obu ekip (choc ciesze sie z wygranej mojego klubu Interu).Mielismy poprostu wiecej szczescia i wygralismy ale licza sie 3 punkty bezcenne o ktore zawsze bylo ciezko z Milanem (szacun dla nich).Mam tylko nadzieje ze koniec koncow obie druzyny z Mediolanu zagraja w LM bo tego tym klubom potrzeba aby sie odbic od dna bo niestety srodek tabeli dla tak wielkich klubow to dno. Pozdrowienia dla fanow Milanu i Interu Forza Inter !

PerSempreMilan | 14.09.2015 12:54

Gratulacje dla Interu dzisiaj byli lepsi :) A co do meczu jestem zadowolony bo z trudnym przeciwnikiem, graliśmy a nie szarpaliśmy i to się liczy, naprawdę świetny mecz a statystki jasno mówią że Milan było równie dobry momentami nawet lepszy, za to Inter dłużej trzymał piłkę i to też się liczy, fajne derby przypominają już powoli te prawdziwe derby z przed paru lat :D

Forza Milan !!!

zorpoks | 14.09.2015 15:00

Nie przesadzajcie już z tym Scudetto Interu(głównie fani Juve).
Marzeniem(realnym) kibiców Interu jest podium. Nawet 3 miejsce będzie świetnym wynikiem.
W dalszym ciągu Juve i Roma mają lepsze ekipy. To dopiero 3 kolejka.