REKLAMA
REKLAMA

FIFA rozważy skargę Fiorentiny

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: AsInfo  |  11.09.2015 13:12
Jak donosi The Guardian, przedstawiciele FIFA zbadają zgodność z przepisami transakcji zawartej pomiędzy Chelsea Londyn i AS Romą, dotyczącej wypożyczenia Mohameda Salaha. Skargę w tej sprawie złożyli działacze Fiorentiny, którzy uważają, że doszło do złamania warunków kontraktu.

Salah od stycznia 2014 roku jest zawodnikiem Chelsea. W lutym działacze klubu ze Stamford Bridge postanowili wypożyczyć go do końca sezonu do Fiorentiny. Miesiąc po powrocie z wypożyczenia, 23-letni piłkarz został wypożyczony do AS Romy. Według przedstawicieli Fiorentiny naruszyło to warunki umowy zawartej pomiędzy klubami.

Egipcjanin wystąpił do tej pory w rzymskiej drużynie dwa razy. W sobotę jego zespół zmierzy się na wyjeździe z Frosinone Calcio.

AS Roma rozpoczęła sezon w Serie A od zwycięstwa i remisu. Piłkarze Rudiego Garcii zajmują siódme miejsce w tabeli. Fiorentina ma na swoim koncie trzy punkty i jest dziesiąta.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Bandon | 11.09.2015 15:32

O ile dobrze pamiętam to Salah zwyczajnie złamał kontrakt, nie wiem jakim prawem gra w Romie.

rediroma | 11.09.2015 19:37

@Bandon,
Salah mógł odmówić przejścia do Fiorentiny i z niego skorzystał - wszystko rozbija się o to że za późno. Fifa natomiast wyraziła warunkowa zgodę na grę Salaha w Rzymie - wiec gra ;)

BalonACF | 11.09.2015 23:47

@rediroma spoko wszystko byłoby dobrze gdyby zrobił to w terminie. Jasno miał przedstawioną sytuacją... do 30 czerwca ma dać odpowiedź, ale jej nie dał. Obudził się razem ze swoim śmiesznym agentem po kilku dniach. To nie jest szkoła gdy możesz się usprawiedliwić i wszystko będzie ok. To są poważne interesy. Obaj panowie nie zachowali się jak profesjonaliści a Fiorentina tego oczekiwała ze względu na umowę. Sprawa wygląda jasno.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy