REKLAMA
REKLAMA

Błaszczykowski: Dziękuję Fiorentinie

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Football Italia  |  10.09.2015 16:05
Jakub Błaszczykowski został dziś zaprezentowany jako nowy nabytek Fiorentiny. - Chciałbym najpierw podziękować Violi, ponieważ pokazała wiarę we mnie – powiedział reprezentant Polski na konferencji prasowej.

- Wierzę, że mogę dowieść swojej wartości na boisku. Chciałem zmienić klub, a Fiorentina była jedynym zespołem, który okazał konkretne zainteresowanie i próbował pozyskać mnie najdłużej – wyjawił 29-latek wypożyczony na Stadio Artemio Franchi z Borussii Dortmund z opcją transferu definitywnego.

- Teraz do mnie należy potwierdzenie swoich możliwości. W końcu to, czego potrzebuję najbardziej to regularna gra. Z pewnością nie występowałem za często, ale czuję się dobrze. Jestem gotowy do walki – podkreślił pomocnik.

- Urazy? Miałem kontuzję kolana, która skomplikowała mi sezon. W trakcie przygotowań do nowych rozgrywek borykałem się z urazem mięśnia. Potem zdecydowałem się na rozpoczęcie nowej przygody.

- Miasta nie znam zbyt dobrze, ale jestem świadomy Fiorentiny ze względu na Gabriela Batistutę, który był wspaniałym graczem. Będę uczyć się włoskiego. Na razie znam tylko takie zwroty jak „buona sera” i „forza Viola” – zapewnił Błaszczykowski.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

AntyKomor | 10.09.2015 22:26

Powodzenia Kuba! Z chęcią zobaczyłbym Ciebie w trykocie Romy. Chociaż skrzydła mamy mocno obsadzone, to wymieniłbym Cię za przyszywanego syna Garcii ;)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy