REKLAMA
REKLAMA

Hernandez na liście życzeń Orlando City

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: FourFourTwo  |  16.05.2015 09:23
Wciąż nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie występować Javier Hernandez. Niewykluczone, że napastnik przebywający na wypożyczeniu z Manchesteru United do Realu Madryt przeniesie się za Ocean. Jego pozyskaniem poważnie zainteresowane jest bowiem Orlando City.

Królewscy zapewnili sobie opcję pierwokupu Meksykanina, ale prawdopodobnie jej nie wykorzystają. Przez większość sezonu 26-latek pełnił bowiem funkcję zmiennika i dopiero w ostatnich tygodniach zaczął wybiegać na boisko w wyjściowej jedenastce.

Snajper nazywany pieszczotliwie Chicharito nie znajduje się także w planach Manchesteru United. Jeśli wróci na Old Trafford, najprawdopodobniej zostanie sprzedany. Zwłaszcza, że jego kontrakt wygasa latem przyszłego roku.

Sytuację może wykorzystać Orlando City. – Myślę, że Hernandez, jak dowiódł w barwach Realu, dobrze dopasowałby się do naszego zespołu. Jest jakościowym zawodnikiem i nie wydaje mi się, by był w MLS klub, który nie chciałby go pozyskać. Zobaczymy, czy to przyniesie owoce. Byłbym zadowolony, gdyby tak się stało – przyznał trener Orlando Adrian Heath.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Joker | 16.05.2015 13:29

Z tym Orlando to całkiem możliwy scenariusz, ale tak za mniej więcej 8 lat, po zakończeniu poważnej kariery przez Chicharito :) Póki co ten chłopak nie będzie miał problemów ze znalezieniem roboty w dobrym europejskim klubie...seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy