REKLAMA
REKLAMA

Galliani: Robinho chce zostać w Brazylii

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  12.05.2015 11:56
W mediach na Półwyspie Apenińskim często można znaleźć informacje dotyczące transferu Gabriela Barbosy do Milanu. W tej kwestii wypowiedział się wiceprezes klubu z Mediolanu. Sternik Milanu poruszył również temat Robinho, który jest do Santosu wypożyczony z Rossonerich.

- Wiem, że Robinho nie chce wracać do Włoch i liczy na to, że zostanie w Brazylii - powiedział w rozmowie z Lancenet wiceprezes Milanu, Adriano Galliani.

- Chcemy znaleźć najlepsze rozwiązanie całej sytuacji. Zobaczymy, co przyszłość pokaże. Podchodzimy do tematu spokojnie - dodał urodzony w Monzie działacz piłkarski.

- Co do Gabriela Barbosy, to jesteśmy świadomi umiejętności, jakie posiada ten gracz. Jednak musimy wszystko dogłębnie przeanalizować - zakończył 70-latek.

Gabriel Barbosa to 18-letni napastnik Santosu, który w tym sezonie od 2013 roku rozegrał w brazylijskim zespole 42 mecze i strzelił 9 goli. Jego kontrakt z Santosem obowiązuje do czerwca 2019 roku. Według Transfermarkt.de rynkowa wartość zawodnika to 8 milionów euro.

Czytaj również

Czas na włoski Milan?
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

vikingus | 12.05.2015 12:54

I chwała mu za to uff już się bałem, że znowu będę musiał oglądać tego jeźdźca bez głowy :)seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy