Multirelacja meczów Serie A!

dodał: Tomasz Lubczyński  |  źródło: seriea.pl  |  26.04.2015 14:49
Jak co tydzień zapraszamy na mulirelację z popołudniowych spotkań włoskiej ekstraklasy. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Torino będzie podejmować na własnym boisku Juventus w derbach Turynu. W meczu, który może zadecydować o scudetto zmierzy się natomiast Lazio, które nie może przegrać z Chievo, jeśli nie chce koronować Starej Damy już dzisiaj.

KONIEC MECZÓW

16:50 Prawdziwy grad goli w Weronie! Floro Flores łapie kontakt, już tylko 3:2 prowadzi Hellas.

16:46 Kucka mógł ustalić wynik meczu Genoi z Ceseną na 4:1, jednak uderzył niecelnie.

16:44 Najpierw sędzia nie uznał gola Martineza ze spalonego, następnie Padelli ratuje Torino po słupku.

16:42 W Turynie swoich sił spróbował wprowadzony Tevez, ale obok bramki

16:41Jedyne spotkanie, w którym nie doszło do zmiany rezultatu po przerwie, to Parma - Palermo. Gospodarze wciąż prowadzą po trafieniu Nocerino 1:0.

16:38 Juventus trafia w słupek!

16:35 Chievo wyrównuje w Rzymie! Paloschi wolejem nie daje szans bramkarzowi!

16:34 Doppietta Toniego i 3:1 dla Hellas z Sassuolo!x

16:30 Cesena zmniejsza straty na dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem arbitra. 3:1! Do trzech razy sztuka - Carbonero w końcu trafia.

16:29 W Rzymie niekwestionowanym MVP jest natomiast Antonio Candreva - skrzydłowy wciąż bez gola.

16:27 Juve nie chce przegrać - Tevez na boisku.

16:25 Toni ponownie daje prowadzenie Hellasowi!

16:21 Quagliarella daje prowadzenie Torino, asysta Darmiana!

16:18 Jedyny, który próbuje w Cesenie to Defrel. Sam jednak nic nie wskóra. Lazio natomiast było o włos od drugiego gola, ale biancocelesti marnują dobrą okazję.

16:16 Pirlo ponownie z rzutu wolnego i tym razem obija słupek!

16:14 Genoa prowadzi już 3:0!

16:09 Swoich ił spróbował Zaza, mający na uwadzę potrzebę wyrównania przez Sassuolo, ale broni bramkarz Hellas.

16:04Powoli wracamy na stadiony!

PRZERWA

15:51 Torino wyrównuje po kuriozum w obronie Juve, Genoa podwyższa na 2:0 z karnego.

15:48 Lazio prowadzi w spotkaniu z Chievo.

15:47 Carbonero huknął z woleja i był bliski dania remisu Cesenie. Genoa w opałach!

15:45 Consigli po raz kolejny bohaterem Sassuolo. Tym razem wybronił strzał Toniego!

15:42 Bertolacci daje prowadzenie Genoi!

15:39 Pirlo z wolnego i Juve prowadzi!

15:36 Wciąż bez goli w Turynie. Przed chwilą swoich sił spróbował Morata, ale jego "podanie" głową do bramkarza nie mogło zaskoczyć Padellego.

15:34 Ponownie w roli głównej w Rzymie Candreva, który przełamał strzałem ręce bramkarza. Nikt nie zdołał tego wykorzystać i wciąż 0:0.

15:33 Hellas prowadzi z Sassuolo! Juan Gomez w sytuacji sam na sam pokonał COnsigliego!

15:31 Tylko jedna bramka póki co i to niespodziewanie Parmy. W pozostałych spotkaniach 0:0.

15:29Szansa przed Ceseną na wyjście na prowadzenie, jednak Carbonero z woleja tuż obok słupka.

15:27 Fragment przewagi Torino, ale Byki nie potrafią nawet oddać strzału. Dobra gra gości w obronie.

15:25 Genoa próbuje powrócić na zwycięski szlak z Ceseną. teraz szansę miał Rocanglia, ale jego uderzenie obok bramki.

15:23 Rzut karny dla Parmy w meczu z Palermo i prowadzenie gialloblu, Nocerino!

15:21 Szybka kontra Juventusu - Pereyra na skrzydle do Matriego i tylko genialny wślizg Glika uratował Torino.

15:20 W 18 minucie Hellas doznaje osłabienia - czerwoną kartkę za faul poza polem karnym otrzymuje Rafael, który ratował zespół w sytuacji sam na sam.

15:19Poprawka - było oczywiście uderzenie nożycami Matriego, ale sam zainteresowany chciałby za pewno o nim jak najszybciej zapomnieć.

15:17 Pierwszy kwadrans w Turynie za nami, ale wciąż bez dogodnych sytuacji.

15:16 Bosko Janković z kontuzją schodzi z boiska,w  jego miejsce Valoti.

15:15 Bardzo aktywny jest dzisiaj Antonio Candreva, który od pierwszych minut zagrażał bramce Chievo. Za każdym razem, póki co, na drodze piłki do siatki stał bramkarz, albo uderzenie było po prostu niecelne.

15:13 Parma miała okazję w 11 minucie, kiedy to strzał Ghezzala bardzo dobrze wybronił Ujkani.

15:100:0 we wszystkich spotkaniach, ale nie znaczy to, że brakuje emocji.

15:05 Po drobnych problemach technicznych, startujemy!

Wyjściowe składy:

Lazio: Marchetti – Basta, Novaretti, Mauricio, Radu – Onazi, Ledesma, Lulić – Candreva, Klose, Felipe Anderson

Chievo: Bizzari – Frey, Dainelli, Cesar, Zukanovic – Schelotto, Izco, Radovanović, Hetemaj – Paloschi, Pellissier
____________________________________________

Torino: D. Padelli – Maksimović, Glik, Moretti, Peres, Benassi – Gazzi, El Kaddouri, Darmian – López, Quagliarella

Juventus:Buffon – Lichtsteiner, Bonucci, Ogbonna, Padoin – Vidal, Pirlo, Sturaro – Pereyra – Matri, Morata

Parma: Mirante – Feddal, Costa, Mendes – Gobbi, Nocerino, Jorquera, Mauri, Varela – Ghezzal, Coda

Palermo: Ujkani – Andelkovič, González, Vitiello – Lazaar, Chochev, Maresca, Bolzoni, Rispoli – Vázquez – Dybala

Genoa: Perin – Roncaglia, Burdisso, De Maio – Rincon, Kucka, Bertolacci, Marchese – Falque, Pavoletti, Perotti

Cesena: Agliardi – Nica, Volta, Krajnc, Lucchini – Carbonero, Cascione, Ze Eduardo – Brienza – Defrel, Djuric

Hellas Werona: Rafael – Pisano, Márquez, Móras, Agostini – Sala, Obbadi, Greco – Gomez, Toni, Janković

US Sassuolo: Consigli – Acerbi, Cannavaro, Peluso – Lazarević, Missiroli, Biondini, Longhi – Berardi, Zaza, Sansone.