REKLAMA
REKLAMA

City podpytuje Newcastle o Ayoze Pereza

dodał: Michał Machowski  |  źródło: ASInfo  |  16.03.2015 19:10
Włodarze Newcastle City po zakończeniu obecnego sezonu będą musieli stawić czoło walce o zatrzymanie na St James'Park Ayoze Pereza. 21-letnim napastnikiem "Srok" interesuje się nie tylko Manchester City, co ujawnił menedżer John Carver, ale również Arsenal Londyn i Manchester United.

Pozyskany z Tenerife Las Palmas latem ubiegłego roku hiszpański piłkarz w tym sezonie rozegrał 26 spotkań w Premier League, w których zdobył pięć bramek.

- Nie jestem zaskoczony tym, że wzbudza on takie zainteresowanie. To młody chłopak i wyjątkowy talent - przyznał Carver na łamach "Newcastle Chronicle".

- Znam metody działania w takiej sytuacji. Po meczu skauci kierują się natychmiast do szatni, aby chwilę porozmawiać z trenerem lub samym zawodnikiem. Kilka osób to już zrobiło, co nie jest złe. Miałem nawet taką miłą pogawędkę o nim z Brianem Kiddem z Manchesteru City - ujawnił na koniec John Carver.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

ab123 | 16.03.2015 19:24

A taki wuj, mam nadzieję, że Perez zostanie nad rzeką Tyne, jest ważną częścią tej drużyny.
Poza tym szkoda, by miał zepsuć sobie całkiem dobrze zapowiadającą się przecież karierę przez siedzenie na trybunach Etihad...

adi102 | 16.03.2015 19:30

a co to za klub \"Newcastle City\" haha

adipetre | 16.03.2015 23:58

Po Sturridge\'u i Aguero mój ulubiony napastnik w PL, zgodze sie ze powinien zostać w Newcastle ale tylko pod warunkiem ze niebawem wyleci stamtąd Carver.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy