REKLAMA
REKLAMA

Clyne odrzucił ofertę nowego kontraktu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  16.03.2015 11:09
23-letni angielski boczny obrońca, Nathaniel Clyne odrzucił ofertę nowego kontaktu przedstawioną przez Southampton - informuje "ESPN".

Według najnowszych doniesień młody piłkarz nie jest zainteresowany kontynuowaniem swojej kariery w zespole z St Mary’s Stadium i najchętniej odszedłby do Manchesteru Unied, który coraz poważniej zainteresowany jest jego usługami.

Obecna umowa Nathaniela Clyne'a ze Świętymi wygasa w czerwcu przyszłego roku. Przedstawiciele klubu robią jednak co w ich mocy, aby namówić zawodnika do pozostania w drużynie. Podobno oferują oni graczowi lukratywny jak na ich standardy kontrakt w wysokości 45 tysięcy funtów tygodniowo.

W Manchesterze United wychowanek Crystal Palace miałby zastąpić na prawej stronie obrony Rafaela oraz Antonio Valencię.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

devious | 16.03.2015 12:24

Trudno mu się dziwić - 45 tysięcy to sporo pieniędzy ale w MU dostanie pewnie z 70-80. Pomijam już, że "kaliber" ekip nieporównywalny a miejsce na prawej obronie powinien sobie wywalczyć z łatwością (Valencia niestety popełnia głupie błędy w obronie, Rafael jest przez van Gaala chyba już skreślony).

Dzięki kończącemu się kontraktowi cena powinna być niższa - więc pewnie sporo klubów będzie się o Clyne'a starało... Fajnie jakby MU kupiło go w dobrej cenie bo prawdę mówiąc zaczynamy się stawać takim nowym City sprzed kilku lat - które kupowało na potęgę i bez opamiętania, oraz przepłacało i dawało kosmiczne tygodniówki jak leci... Nikt nie lubi takiej polityki transferowej!

AnderHerrera | 16.03.2015 13:51

Z moich informacji wynika, że Clyne jest już po prostu dogadany z MU.Dobry transfer za przyzwoite pieniądze.

Swoon | 16.03.2015 14:58

Jeden z dziennikarzy Sky Sports twierdzi,że 3 transfery ponoć są już zaklepane i wydaje mi się, że obok Depaya jest nim właśnie Clyne ;)

ab123 | 16.03.2015 16:00

@devious
Każdy kij ma dwa końce, krótszy kontrakt to owszem często niższa cena, ale z drugiej strony więcej zainteresowanych ekip, tak więc to niekoniecznie musi się sprawdzać :]

hapo13 | 16.03.2015 16:08

Ktokolwiek go kupi w Anglii to będzie świetny transfer, w mojej opinii gość jest dużo lepszy od Shawa w zeszłym sezonie. Swoją drogą z tego co pamiętam jeszcze przed przyjściem do Soton był u niego temat MU, wychodzi na to że dobrze zrobił wybierając wtedy świętych, teraz może w końcu zagra w Manchesterze

sk13 | 16.03.2015 17:31

Często młodzi Anglicy są przereklamowani, ale Clyne jest naprawdę świetny, może być jednym z najlepszych bocznych obrońców na świecie. W United by się do składu przebił bez problemu, bo Valencia jest cienki w obronie, a Rafael ciągle się łamię i van Gaal go olał. Chyba, że jak tam trafi będzie łapał kontuzje z częstotliwością Shawa..seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy