REKLAMA
REKLAMA

Materazzi: Inter potrzebuje czasu

dodał: Michał Machowski  |  źródło: Football Italia  |  28.08.2013 11:36
Marco Materazzi apelował do kibiców w rozmowie ze Sky Sports Italia o cierpliwość dla Interu Mediolan w tym sezonie. Zdaniem byłego defensora Nerazzurrich Walter Mazzarri poradzi sobie z nowym otoczeniu.

- Nastąpiła zmiana generacji w Interze. Podobne sytuacje zdarzają się w innych klubów, niektórzy decydują się na takie ruchy podczas gdy inne z tym walczą. Takie zmiany obserwujemy w od roku w Milanie i od dwóch lat w Interze - komentuje Marco Materazzi.

- Kibice muszą być cierpliwi i muszą zrozumieć, że kiedy z klubem żegnają się zawodnicy, zwłaszcza charyzmatyczni, jest bardzo trudno wszystko poukładać.

- Dla Waltera Mazzarriego obecna sytuacja także jest czymś nowym. Obecnie ma wielu młodych graczy do dyspozycji i jak dotąd, nigdy nie nawalił jak szkoleniowiec - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

RealistaACM | 28.08.2013 12:59

Czuję potencjał w tej drużynie. Poprzedni nieudany sezon będzie dużym bodźcem motywującym dla piłkarzy, a gdy do tego doda się trenera ze świeżą wizją i brak europejskich pucharów, można rzec, że zapowiada się drużyna walcząca o najwyższy cel we Włoszech.

No i ten Handanović :) Po prostu go uwielbiam :)

Darkos | 28.08.2013 14:15

Jeszcze trochę zejdzie, zanim się to wszystko w Interze poukłada. Ten sezon będzie kolejnym przejściowym raczej dla Interu, ale już widać znaczącą poprawę w stosunku do poprzedniego. Oby tak dalej :Dseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy